موج
کدخبر : ۳۴۹۷۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349719

احمد مرادی:

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان ضمن تاکید بر اینکه باید دست سیاسیون از سر ورزش کوتاه شود، گفت: هیچ وقت از منافع استان هرمزگان کوتاه نخواهم آمد و اجازه تحقیر نیروی استان را نمی دهم و این موضوع را در مجمع به طور حتم بررسی می کنم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احمد مرادی عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس در نشست صمیمی و اعتراضی جامعه والیبال با اشاره به اینکه ورزش متعلق به یک گروه خاص نیست بلکه برای تمامی استان هرمزگان است، گفت:امثال خاکی زاده ها در ورزش هرمزگان زیاد است و باید هرمزگان را مهد استعدادهای ورزشی ببینیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: اسلام جاهدی ورزشکاری متوسط و دارای ضایعه نخاعی، حسن دهقانی از خانواده ای محروم در میناب اما امروز با همین توجه ها توانستند نام ایران را در میادین بین المللی به اهتزاز در بیاورند.

وی ضمن تاکید بر اینکه باید دست سیاسیون از سر ورزش کوتاه شود و ورزش برای سیاست و منافع دنیوی نخواهیم،اذعان داشت: در فضای مجازی اگر مخالف هم بودیم، پوست هم را کندیم و همواره به هم بی احترامی کردیم.

مرادی ادامه داد: همیشه متهم شدم که کاری در استان اشتباه شود می آیند سراغ بنده که مسئولیتش با بنده بوده است از آموزش و پرورش گرفته تا ورزش.

احمد مرادی در ادامه عنوان کرد: در حالی که برای آمدن امیاری هر پنج نماینده استان در مجلس موافق بودند و حتی خود فریدون الهامی هم موافق بود و حتی مدیرکل ورزش و جوانان از دوستی با الهامی سخن می گفت.

وی گفت: وقتی به اداره کل ورزش و جوانان می رویم انگار به سرزمین ارواح می روید زیرا هیچ شور و نشاطی در آن نمی بینیم.

وی خاطر نشان کرد: سه سال پس از بازنشستگی دانشور پای این نیروی بومی ایستادم چون اعتقادم به اعتلای نیروهای بومی است.

وی با اعلام اینکه بنده نه از برکناری فریدون الهامی نه از عدم رای آوری فرجام دانش اطلاعی نداشتم، گفت: بنده با خدای خود عهد کردم مخالف هیچ نیروی بومی نیستم و حتی فرجام دانش به نزد بنده آمد و گفت شما مخالفی که همانجا اعلام کردم من به هیچ وجه مخالف نیستم و حتی حسین وند رییس هیات نجات غریق را نمی شناسم.

مرادی گفت: وقتی به واسطه حمایت از مردم و عدم زیر بار رفتن حرف زور از فرمانداری عزل شدم، هیچکس صدایش در نیامد.

وی یادآور شد: حتما این اعتراض جامعه والیبال را در مجمع نمایندگان مطرح خواهم کرد.

وی تاکید کرد: کسی که می خواهد مدیرکل شود باید رضایت استاندار را کسب کند چون باید با دولت کار کند و نیاز به حمایت استاندار دارد.

مرادی تشریح کرد: در مجمع نمایندگان هرمزگان هماهنگی مناسب در ارزیابی مدیران استان وجود دارد.

وی در پایان اضافه کرد: هیچ وقت از منافع استان هرمزگان کوتاه نخواهم آمد و اجازه تحقیر نیروی استان را نمی دهم و این موضوع را در مجمع به طور حتم بررسی می کنم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها