موج
کدخبر : ۳۴۹۶۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349650

به منظور ارتقای فرهنگ ترافیک در اصفهان انجام شد؛

به منظور ارتقای فرهنگ ترافیک شهروندان اصفهانی، بویژه هواداران باشگاه سپاهان تفاهم نامه همکاری رئیس پلیس راهور استان و مدیرعامل باشگاه سپاهان به امضا رسید.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، تفاهم نامه همکاری رئیس پلیس راهور استان و مدیرعامل باشگاه سپاهان در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی و به منظور ارتقای فرهنگ ترافیک شهروندان اصفهانی، بویژه هواداران باشگاه سپاهان به امضا رسید.

محمدرضا ساکت، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولادمبارکه سپاهان در این آیین گفت: باشگاه سپاهان بر اساس مسئولیت‌های اجتماعی، باهمکاری پلیس راهور، داوطلبانه درزمینه ارتقا فرهنگ ترافیک شهروندان اصفهانی بویژه موتورسکلت سواران باشگاه، وارد میدان عمل خواهد شد.

سرهنگ محمدی رئیس پلیس راهور استان اصفهان نیز در این آیین، بیان داشت: درکنار اقدامات بازدارنده، رویکرد فرهنگی از اولویت‌های پلیس راهور است تا با همکاری یکدیگر وارتقای فرهنگ ترافیک در بین شهروندان، از شدت حوادث کاسته شود.

به گزارش موج؛ در این آیین در زمینه ارائه تسهیلات ویژه برای هواداران قانونمندو همچنین اعطای کلاه ایمنی با رنگ و لوگوی باشگاه سپاهان به موتورسواران و هواداران این باشگاه بحث و تبادل نظر شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها