موج
کدخبر : ۳۴۹۴۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349426

رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد گفت: اختلاف بین سهامداران یک شرکت در شهرستان یزد و کشور چین با همت شورای حل اختلاف استان یزد حل شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد رضا حداد رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد از صلح و سازش در پرونده موضوع اختلاف بین سهامداران یک شرکت در ایران و کشور چین به ارزش قریب به 17 هزار دلاری از طریق ویدئو کنفرانس خبر داد.

وی اظهار داشت: موضوع پرونده اختلاف بین سهامداران یک شرکت در شهرستان یزد و کشور چین که این اختلاف قریب به 4 سال در مرجع قضایی مطرح شده بود.

وی افزود: پس از ارجاع پرونده به شعبه ۲۵ ویژه صنایع و معادن شورا‌های حل اختلاف و با فراهم شدن برقراری ارتباط از طریق ویدئوکنفرانس با اصحاب دعوی در کشور چین، در نهایت با همت و تلاش اعضاء این شعبه، اختلاف چند ساله به صلح و سازش منتهی شد.

این مقام قضایی اظهار داشت: شورا‌های حل اختلاف ظرفیت بسیار خوبی برای کمک به دستگاه قضایی در اجرای برنامه‌های تحولی قوه قضاییه بوده و خواهد بود .

حداد افزود: شعبه ویژه صنایع و معادن با هدف تسهیل جهت حل و فصل اختلافات مالی فیمابین صاحبان صنایع تولیدی، معدنی، بازرگانی و ... و ایجاد صلح و سازش تشکیل گردیده است.

وی اضافه کرد: این شورا توانسته با همت و جدیت خود در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری بنام سال جهش تولید نام گذاری شده اقدامات خوبی را در جهت حمایت از تولید و تولیدکنندگان بردارد.

شایان ذکر است باتوجه به تأکیدات ریاست محترم قوه قضائیه مبنی بر نگاه فناورانه در بخش های مختلف قوه قضائیه و تلاش های مستمر معاونت آمار و فناوری اصلاعات دادگستری کل استان خوشبختانه با فراهم شدن زیرساخت های لازم در شوراهای حل اختلاف استان یزد، انجام دادرسی ها بصورت الکترونیکی و بدون استفاده از کاغذ و تشکیل پرونده فیزیکی و از طریق برقراری ارتباط بصورت ویدئو کنفرانس شروع شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها