موج
کدخبر : ۳۴۹۳۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349319

«مهدی رنجبری» مربی رشته‌ی وزنه‌برداری ضمن گلایه از بی‌مهری مسئولان ورزش هرمزگان نسبت به این رشته، گفت: وضعیت سالن تختی بندرعباس بسیار نامطلوب است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «مهدی رنجبری» مربی رشته‌ی وزنه‌برداری در گفت‌وگوی اختصاصی با موج به مشکلات ورزشکاران این رشته در هرمزگان اشاره کرد و گفت: قرار بود سه ماه پیش برای تعمیر سالن تختی بندرعباس که تمرینات وزنه برداری در آن انجام می‌شود، اقدام شود اما متاسفانه این سالن به حال خود رها شده است.

وی افزود: بعد از چند مدت که به دلیل شیوع ویروس کرونا، وزنه‌برداری تعطیل بود، برای ادامه تمرین به سالن آمده‌ایم و با وضعیت نابسمانان و غیربهداشتی سالن مواجه شده‌ایم.

رنجبری تاکید کرد: سالنی که در حال حاضر وجود دارد اصلا مناسب تمرین ورزشکاران وزنه‌بردار نیست و مسئولان باید فکری به حال آن کنند.

وی رشته‌ی وزنه‌برداری را رشته‌ای مدال آور برای هرمزگان خواند و اضافه کرد: مسئولان به تازگی بازدیدی از سالن نداشته اند تا بتوانند شرایط را از نزدیک ببینند و باید عرض کنم که این بی توجهی ها می تواند باعث از دست رفتن مدال باشد و در آینده ورزشکاران هرمزگان بسیار تاثیرگذار است.

این مربی وزنه‌برداری که تمرینات «ندا جوکار» قوی‌ترین دختر نوجوان هرمزگانی را نیز تحت نظر دارد، در ادامه درباره این استعداد هم گفت: من عمیقا معتقدم اگر ندا در شرایط خوبی تمرین کند حتما از وزنه بردارهایی است که به اردو تیم ملی راه پیدا خواهد کرد.

وی افزود: ندا علاقه و پشتکار زیادی دارد و در تمرینات همیشه عالی بوده است اما متاسفانه شیوع بیماری کرونا به تمریناتش لطمه وارد کرد.

رنجبری گفت: او در حال حاضر تنها دختری است که رده سنی خودش در باشگاه تمرین می کند اما در رده جوانان یک خانم داشتیم که قبلا کار می کرد اما استعداد ندا در زمینه ورنه برداری بی نظیر و فوق العاده است. و با کسی قابل مقایسه نیست.

وی نبود مربی خانم در استان را یکی دیگر مشکلات رشته‌ی وزنه‌برداری هرمزگان عنوان کرد و گفت: ایمان دارم که ندا جوکار در آینده می تواند برای کشور و استان افتخار آفرین باشد اما متاسفانه امکانات محدود است و همین سالن غیراستاندارد هم به صورت مشترک برای آقایان و بانوان استفاده می شود.

رنجبری در پایان تصریح کرد: این روزها پسران وزنه بردار که تعدادشان هم زیاد نیست یک طرف سالن تمرین می کنند و ندا هم طرف دیگر سالن و این مساله به هیچ عنوان در شان هرمزگان نیست.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها