موج
کدخبر : ۳۴۹۲۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349233

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام کرد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 45 بیمار جدید کرونایی طی شبانه روز گذشته در کاشان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی بیان داشت: در شبانه روز اخیر تعداد ۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان بستری شده‌اند که ۳۴ نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند.

وی گفت: از ۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان چهار نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند و حداکثر سن بیماران بستری ۸۸ سال و حداقل سن بستری ۶۴ سال است.

این مقام مسئول افزود: در حال حاضردرمجموع  ۲۷۳ بیمار کرونایی در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد ۲۴۹ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۲۴ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: ۶۲ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا در منطقه کاشان در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۵۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و چهار نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

سید علیرضا مروجی ادامه داد: تا کنون چهار هزار و ۷۴۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی بیان داشت: متاسفانه در شبانه روز اخیر 4 مورد فوتی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که یک مرد ۸۳ ساله و سه زن ۸۳، ۲۸ و ۹۰ ساله بوده‌اند رخ داده و همچنین در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل نیز یک مورد فوت که زنی ۸۸ ساله بوده است رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: تاکنون ۷۳ هزار و ۷۳ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها