موج
کدخبر : ۳۴۹۰۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349057

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام باند سه نفره سرقت منزل و کشف ۳۰ فقره سرقت از آن‌ها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان در خصوص انهدام باند سرقت منازل در کرمانشاه اظهار داشت: پس از وقوع چند فقره سرقت منزل در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان کرمانشاه قرار گرفت.

وی ادامه داد: در همین راستا کارآگاهان با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده موفق به شناسایی دو سارق حرفه‌ای شده و پس از چند روز مراقبت شبانه‌روزی و هماهنگی با مقام قضائی در فرصتی مناسب نسبت به دستگیری آن‌ها اقدام کردند.

جاویدان خاطرنشان کرد: سارقان دستگیرشده در بازجویی‌ها به ارتکاب 30 فقره سرقت منزل در شهر کرمانشاه اعتراف کرده و عنوان کردند اموال مسروقه را به یک مال‌خر داده‌اند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه از دستگیری فرد مال‌خر با راهنمایی افراد سارق اشاره و اظهار داشت: این فرد نیز در بازجویی‌ها به جرم خود مبنی بر خرید اموال مسروقه اعتراف کرد.

وی تصریح کرد: همچنین در بازرسی از مخفیگاه مال‌خر دستگیرشده چند تخته فرش دستباف، چند دستگاه تلویزیون، تعدادی وسایل تزیینی و برنزه، لوازم آشپزخانه و... که از منزل شهروندان کرمانشاهی به سرقت رفته بود، کشف شد.

جاویدان با اشاره به شناسایی صاحبان اموال مسروقه و تحویل به آن‌ها، از معرفی سارقان و مال‌خر دستگیرشده به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    اگر میخواهید سارقین وارد منزل شما نشوند باید به یاد داشته باشید آنها روح نیستند که از دیوار عبور کنند و درب، بالکن، نورگیر و پنجره ها معابری هستند که باید غیر قابل نفوذ شوند، بویژه برای سارقینی خشن که حتی در حضور صاحبخانه هم وارد میشوند تا با کتک و تهدید از محل اموال با ارزش مطلع شوند، پس حتما قفل ضد دیلـم که مجهز به سیستم ضد زورگیری است نصب کنید چون:

    الف- سارقین فقط قفلها را باز یا تخریب میکنند و فلزی بودن درب و حفاظ براشون مهم‌ نیست و فقط قفل ضد دیلـم میتونه ورود سارقین را از طریق شاه کلید، توپی زنی و دیلم زنی غیر ممکن کنه، ضمن اینکه سیستم ضد زورگیری قفل ضد دیلم، در مقابل سارقین خشن که تحت عنوان مامور پلیس، آب، برق، گاز و ... خودتون درو براشون باز میکنید، از‌ کتک خوردن، تجاوز و حتی قتل نجاتتون میده

    ب- بالکن، نورگیر و پنجره ها را هم با حفاظ ضد دیلم محافظت کنید که قابل تخریب از جای جوش با انبر قفلی و دیلم نباشه

    ج –گاوصندوق ضد دیلم مجهز به قفل ضد زورگیری نیز بهترین روش مقابله با سارقین آشنا ولی خشنی است که به هر دلیل میتوانند در خانه شما حضور داشته باشند

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها