موج
کدخبر : ۳۴۸۶۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348605

طی شبانه روز اخیر؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی 47 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در کاشان طی شبانه روز اخیر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۷ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان بستری شده‌اند که از این تعداد دو نفر اهل توابع کاشان، یک نفر اهل آران و بیدگل، شش نفر اهل توابع آران و بیدگل و ۳۶ نفر اهل کاشان هستند.

وی افزود: در حال حاضر در مجموع تعداد ۲۶۶ بیمار کرونایی در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد ۲۵۳ نفر از  در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۳ نفر از در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

این مقام مسئول گفت: حداکثر سن بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۶ سال و حداقل سن بستری ۲۰ سال است.

مروجی ادامه داد: متاسفانه در شبانه روز گذشته 5 مورد فوت در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که چهار زن ۴۹، ۶۲، ۶۳ و ۶۵ ساله و یک مرد ۷۸ ساله و همچنین  در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل نیز یک مورد فوت که مرد ۶۳ ساله‌ای بوده رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: تا کنون چهار هزار و ۵۵۷ بیمار مبتلا به کرونا با بهبود یافتن از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی افزود: همچنین 50 نفر از بیماران مبتلا به کوید 19 در منطقه کاشان در آی سیو و بخش‌های مراقبت ویژه تحت مراقبت و درمان هستند.

سید علیرضا مروجی بیان کرد: تاکنون ۷۰ هزار و ۲۲۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها