موج
کدخبر : ۳۴۸۵۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348556

معاون توسعه و برنامه‌ریزی فرماندار سنندج با اشاره به شیوع ویروس کرونا و آسیب های ناشی از این بیماری بر تعدادی از مشاغل گفت: تعداد هزار و 557 متقاضی توانستند که تسهیلات بانکی را دریافت نمایند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سودابه ضرغام‌نژاد صبح امروز چهارشنبه در گفت و گو با رسانه های استان با بیان اینکه حرفه‌های زیادی پس از شیوع ویروس کرونا دچار آسیب شدند، اظهار داشت: این تسهیلات در قالب هزار و 557 پرونده به متقاضیان مشاغل و واحدهای آسیب‌دیده از کرونا در سنندج پرداخت شد.

معاون توسعه و برنامه‌ریزی فرماندار سنندج گفت: تاکنون 23 میلیارد و 254 میلیون تومان تسهیلات حمایتی به مشاغل آسیب‌دیده از کرونا در این شهرستان پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه این تسهیلات برای کمک به 2 هزار و 287 نفر شاغل در واحدهای تولیدی این شهرستان پرداخت شد،  اضافه کرد: بیشترین پرداختی‌ تسهیلات به ترتیب توسط بانک‌های ملت، ملی، تجارت و سپه بوده است.

معاون توسعه و برنامه ریزی فرماندار سنندج تسهیلات حمایتی را در قالب 14 رسته فعالیت و 550 حرفه اعلام کرد و یادآور شد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور راه‌اندازی مجدد واحدهای راکد و غیر فعال در دستور کار بانک‌ها و ادارات ذی‌ربط قرار دارد.

ضرغام‌نژاد با بیان اینکه واحدهای تولیدی و مشاغل آسیب دیده از کرونا باید برای دریافت تسهیلات در سامانه کارا ثبت‌نام کنند، افزود: تلاش می‌کنیم با حمایت از اصناف و واحدهای تولیدی، مانع از بروز مشکل در راستای ادامه فعالیت آنان شویم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها