موج
کدخبر : ۳۴۸۵۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348514

حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی نقد علی:

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ورزش جنبه های بسیاری دارد و بحث ورزش برای جوانان از اهمیت فراوانی برخوردار است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام محمدتقی نقد علی در دیدار با رییس ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر بیان کرد: ورزش جنبه های بسیاری دارد و بحث ورزش برای جوانان از اهمیت فراوانی برخوردار است و یک سیاست گذاری مناسب را در این زمینه می طلبد.

وی زوایای ورزش را گسترده خواند و اظهار کرد: نامگذاری وزارتخانه ورزش که به ورزش و جوانان نامگذاری شده ،قسمت دوم آن جوانان هستند که پتانسیل آنها برای طراوت بخشی به جامعه مهم است.

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آفت هایی نیز بر این عرصه وارد است که  چالش های موجود در جامعه به دلیل مدیریت های اشتباهی است که برنامه ریزی شده است.

حجت الاسلام نقدعلی جوانان کشور ما دارای استعدادهای فراوانی هستند و شهرستان خمینی شهر نیز از این امر مستثنی نیست و دارای ظرفیت و پتانسیل بالایی است با توجه به اینکه خمینی شهر دارای 600هیات است که قشر عظیمی از آنها را جوانان تشکیل می دهند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه جوانان شهرستان نیز چالش های خود را دارند اضافه کرد: در خمینی شهر نیز مشکلات مسکن و اشتغال وجود دارد که به سمت وسوی خلاف روی آورده اند.

وی خطاب به ریاست اداره ورزش و جوانان گفت: هنر یک مدیر این است که در زمان کمبودها خلاقیت به خرج دهد و راه برون رفت از مشکلات را به نحو شایسته طراحی کند.

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس یازدهم افزود: شهرستان دارای مدال آوران و افتخار آفرینان بسیاری است که می توان از این  سرمایه های نهفته استفاده کرد و شهرستان را به بالاترین درجه در ورزش ارتقا داد.

حجت الاسلام نقد علی توصیه کرد: از ظرفیت آموزش و پرورش نیز می توان استفاده کرد و امروز مدیریت یک اداره در اوضاع اقتصادی و زمان کنونی هنر محسوب می شود و مدیریت در زمان فراوانی بودجه توسط ضعیف ترین افراد نیز قابل اجراست.

ورزش و جونان خمینی شهر

این مقام عالی شهرستان در پایان خاطر نشان کرد: امروز امور خیردر تمام عرصه ها خود را نشان داده است که ریشه در اعتقادات مردم به اهلبیت و ائمه اطهار دارد و می توان از خیرین شهرستان در امور ورزشی بهره برد.

حجت الاسلام نقدعلی آمادگی کامل خود را جهت پیشرفت امور ورزشی اعلام نمود.

روح الله کاظمی رییس اداره ورزش و جوانان نیز در دیدار با نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی  گفت: امروزه با تمام موانعی که دشمن برای انزوای کشور ما در نظر گرفته ورزش وسیله ای است که بتوان  موانع پیش رو را پشت سر گذاشت و به صعود در رشته های مختلف ورزش دست یافت.

کاظمی پتانسیل ورزشی شهرستان را قوی و کارآمد قلمداد کرد و افزود: در شهرستان خمینی شهر جای کار وفعالیت درتمام  زمینه های ورزش ، اعم از  ورزش همگانی هیات های ورزشی و  ورزش بانوان را داراست.

وی از مباحث فرهنگی سخن گفت و ادامه داد:ورزش دوچرخه سواری بانوان باید به یک برنامه منظم برسد و امید است از فضاهای موجود در این بحث استفاده کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها