موج
کدخبر : ۳۴۸۴۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348489

حجت اله میرزایی مطرح کرد؛

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از طرح توسعه صبا فولاد خلیج فارس گفت: در این طرح ۱۵ هزار نفر به صورت مستقیم و ۹۰ هزار نفر به صورت غیرمستقیم جذب می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت اله میرزایی معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از طرح توسعه صبا فولاد خلیج فارس با اشاره به اینکه در سه ماهه اخیر میزان تولید این شرکت در سال جهش تولید به بیش از دو برابر افزایش یافته است، اظهار کرد: میزان تولید در این مجموعه از ۴۰ هزار تُن به بیش از ۸۰ هزار تُن رسیده است.

حجت اله میرزایی افزود: با این روند تا پایان سال به ظرفیت اسمی سالانه ۱،۵ میلیون تن دست می‌یابیم. وی  با بیان اینکه عملیات اجرایی این طرح سه سال برآورد شده است، ادامه داد: طرح توسعه در زمینی به مساحت ۴۱۳ هکتار در دو فاز بریکت گرم و فاز توسعه پیش‌بینی شده است.

بازدید ار فولاد کاوه کیش

این مقام مسئول با بیان اینکه محصول نهایی تولیدات "نورد" خواهد بود، گفت: در مجموع ۴,۵ میلیون تُن محصول نهایی است که شامل ۵۰۰ هزار تُن میلگرد صنعتی، یک میلیون تُن مقاطع عریض و سه میلیون تُن ورق گرم خواهد بود.

این مسئول با اشاره به اینکه در طرح توسعه صبا فولاد خلیج فارس ۱۵ هزار نفر به صورت مستقیم و ۹۰ هزار نفر به صورت غیرمستقیم جذب می  شوند، تصریح کرد : سرمایه گذاری این طرح بیش از ۱,۲ میلیارد یورو است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها