موج
کدخبر : ۳۴۸۳۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348342

طی حکمی از سوی مدیرکل صداوسیما مرکز کردستان؛ سید دارا سید عباسی به سمت مسئول روابط عمومی صداوسیما مرکز کردستان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، جعفر عبدالملکی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان در حکمی سید دارا سید عباسی را به عنوان مسئول روابط عمومی این مرکز منصوب کرد.

در حکم عبدالملکی خطاب به سید عباسی آمده است، از شما انتظار می‌رود با تعامل مناسب با حوزه ستادی و حوزه‌های همکار در استان، رسانه‌های گروهی، خبرگزاری‌ها و مطبوعات، حداکثر مساعی خویش را جهت همگرایی، انعکاس مطلوب خدمات شبکه استانی سیما و صدای کروستان، مطالبه‌گری از سازمان‌ها با هدف توسعه استان، ساماندهی نظام انتقادات و پیشنهادات و سایر امور محوله به کار بگیرید.

به گزارش خبرگزاری موج کردستان، سیدعباسی تهیه‌کننده، مجری و گزارشگر برنامه‌های مختلف صدا و سیما مرکز کردستان بوده و از سال96 هم بعنوان سرپرست خبرگزاری موج در استان کردستان فعالیت می نماید.

وی در مراسم معارفه خود اظهار داشت: ارتباط و تعامل سازنده با همه اصحاب رسانه در استان کردستان در اولویت فعالیت‌های ما قرار خواهد داشت.

مسئول روابط عمومی صداو سیما مرکز کردستان با اشاره به اهمیت استفاده از نظرات و دیدگاه‌های مردم، گفت: تلاش خواهیم کرد ارتباط بین مردم و رسانه به بهترین شکل ممکن دنبال شده و شرایط و زمینه را در راستای ارتقای سطح برنامه‌های تولیدی در تمامی بخش‌ها فراهم کند.

وی ضمن اشاره به لزوم همکاری و تعامل تمامی بخش‌های مختلف صدا و سیما مرکز کردستان، عنوان کرد: انتظار داریم از این پس اطلاع رسانی بهتری در خصوص برنامه‌های تولیدی و همچنین خدمات فنی صدا و سیما مرکز کردستان از سوی اصحاب رسانه این استان صورت بگیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها