موج
کدخبر : ۳۴۸۲۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348252

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام کرد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان ازبستری شدن 63 بیمار جدید کرونایی در کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۶۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان بستری شده‌اند که از این تعداد سه نفر اهل توابع کاشان، دو نفر اهل آران و بیدگل، دو نفر اهل توابع آران و بیدگل و ۴۹ نفر اهل کاشان هستند.

وی گفت: در حال حاضر در مجموع تعداد ۲۷۷ بیمار کرونایی در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد ۲۶۲ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۵ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

این مقام مسئول افزود: ۵۳ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا در منطقه کاشان در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و4 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت مراقبت و درمان قرار دارند.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان بیان داشت: حداکثر سن بیماران بستری شده مبتلا به کوید۱۹ در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۲ سال و حداقل سن بستری ۳۰ سال است.

وی گفت: متاسفانه طی شبانه روز اخیر دو مورد فوت که یک مرد ۸۱ ساله و یک زن ۷۱ ساله بوده‌اند در منطقه کاشان رخ داده است.

سید علیرضا مروجی ادامه داد: تا کنون چهار هزار و ۴۱۰ بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تاکنون ۶۸ هزار و ۷۳ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها