موج
کدخبر : ۳۴۷۹۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347975

به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا؛

به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا جمعه بازار بعثت و خودروی اصفهان به تعطیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، معاون اداری مالی سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: جمعه بازار بعثت و بازار خودروی اصفهان به دلیل حجم تردد و تجمع به اضافه پنج شنبه بازار بعثت اصفهان تعطیل اعلام شد.

محمد حسین سمیع از تصمیمات ستاد کرونای سازمان ساماندهی مشاغل شهری خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اعلام وضعیت قرمز در شهر اصفهان و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی مکان های پر تردد و پر تجمع تا اطلاع ثانوی تعطیل می‌ شود.

معاون اداری مالی سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: طبق بررسی های انجام شده، امکان کنترل پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در این  بازارها به طور کامل مقدور نیست و انتقال سریع ویروس در این شرایط بحرانی وجود دارد، هر چند هشدارهای لازم به مردم اعلام و استفاده از ماسک در این بازارها الزامی است.

وی ادامه داد: بهترین تصمیم برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا تعطیلی موقت این بازار در تاریخ 11 مهرماه بود که در صورت تداوم وضعیت قرمز، تعطیلی مجددا تمدید و اطلاع رسانی می شود.

سمیع در ادامه گفت: در حال حاضر بازارهای روز کوثر همه مایحتاج شهروندان را تامین می کند و توصیه می کنیم شهروندان در مدت اعلام شده وضعیت قرمز اصفهان به جای تردد در بازارهای مختلف، جهت خرید مایحتاج خانواده از بازارهای کوثر خرید کنند.

وی با بیان اینکه ارائه خدمات غیر حضوری و تلفنی (3553) ویژه بازارهای روز کوثر سراسر شهر فعال است، بیان کرد: ضدعفونی بازارهای روز کوثر مرتب انجام و از ورود افراد بدون ماسک به بازارها جلوگیری می شود.

معاون اداری مالی سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان از تعطیلی باشگاه ورزشی مجموعه غدیر خبر داد و گفت: در بین بازارها، بازار گل و گیاه همدانیان تعطیل نیست و شهروندان می توانند از این بازار با رعایت پروتکل های بهداشتی استفاده کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها