موج
کدخبر : ۳۴۷۸۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347854

با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا؛

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خمینی‌شهر گفت: امسال با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا "همایش بازماندگان اربعین" در خمینی‌شهر برگزار نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حسن توکلی بیان داشت: امسال "همایش بازماندگان اربعین " در خمینی‌شهر با توجه به شیوع کرونا و وضعیت بحرانی شیوع این بیماری در استان اصفهان و به ویژه در شهرستان برگزار نمی‌شود.

وی با بیان اینکه در سال جاری برگزاری هر گونه مراسم مذهبی تجمعی در بقاع متبرکه خمینی‌شهر بر اساس مصوبات ستاد مبارزه با کرونا ممنوع است، ادامه داد: از این رو ما نیز تابع مصوبات ستاد خواهیم بود و از همه شهروندان نیز درخواست داریم تا در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

این مقام مسئول تاکید کرد: برای این امر همه درهای ورودی امامزاده سید محمد در روز اربعین بسته خواهد شد و برای این امر با پلیس راهور، نیروی انتظامی، شورای تامین شهرستان و فرمانداری خمینی‌شهر هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خمینی‌شهر با بیان اینکه در ایام ماه صفر همه برنامه‌های بقاع متبرکه خمینی‌شهر به صورت مجازی برگزار خواهد شد، گفت: از ابتدای ماه محرم نیز این برنامه‌ها اجرایی شده و تا پایان ماه صفر نیز ادامه خواهد داشت، ضمن اینکه استقبال شهروندان از مداحی‌ها و سخنرانی‌هایی که از فضای مجازی منتشر شده بسیار خوب ارزیابی شده است.

مراسم اربعین

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها