موج
کدخبر : ۳۴۷۸۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347846

فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر:

فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر گفت: دشمن جنگ اقتصادی را برکشور ایران حاکم کرده و اگربه فرموده رهبر انقلاب ملت ایران تحریف ها را شکست دهند تحریم ها نیز شکست خواهد خورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمد کریمیان به مناسبت چهلمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در جمع بسیجیان و مردم ولایتمدار خمینی شهر اظهار کرد: شهداء از مقام و ارزش بالایی برخوردار هستند تا آنجا که می توان برای رسیدن به تهذیب نفس از آنها کمک گرفت و ارتباط با شهداء راهی برای رسیدن به این سلوک است.

وی با اشاره به رشادت جوانان بسیجی در دوران جنگ ادامه داد: بودند شهدایی که درس و مشق را رها کرده و به سمت جبهه ها شتافته و ره صد ساله را یک شبه طی نمودند.

کریمیان با بیان این مطلب که بسیاری از رزمندگان به درجه جانبازی نائل شدند، افزود: بسیارند جانبازانی که در دوران دفاع مقدس حان خود را بر کف دست نهاده و مجروح شدند و اکنون با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنند‌.

این مقام مسئول گفت:جانبازان شیمیایی، جانبازان اعصاب و روان که بر اثر انفجارات از حال طبیعی خارج شده و خانواده آنان در برابر این رنج ها صبوری می کنند چون مقدس است.

وی با ناراحتی ابراز کرد: چرا امروز کسانی زبان به گفتن سخنانی یاوه می گشایند و بازگشت پیکر مطهر شهداء را باعث غم و اندوه می دانند و دفاع مقدس را تمام شده جلوه می دهند؟ در حالیکه تمامیت ارضی این کشور و ارزش های انقلاب از برکت خون شهیدان است.

این مقام نظامی دفاع از انقلاب را از مسئولیت های مهم مسئولان و تک تک افراد انقلابی برشمرد و تصریح کرد: دشمنان نظام اسلامی برای کشور ایران نقشه های فراوانی در سر پرورانده اند که مهم ترین آن  تحریف مقدسات و ارزش های اسلام است.

سرهنگ کریمیان ادامه داد: آنها برای جوان و نوجوان کشور ما برنامه های مدونی ترتیب داده اند که شور و نشاط جوانی از جوان ایرانی سلب شود و جای خود را به یاس و ناامیدی بسپارد، دشمن القای ناامیدی را پررنگ جلوه داده است تا این مساله را مطرح کند که حکومت دینی توانایی اداره جامعه را ندارد.

فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر بیان داشت: همه آگاهیم که دشمن جنگ اقتصادی علیه ایران براه انداخته است و به فرموده مقام معظم رهبری این تحریم های اقتصادی پیچ تاریخی است که باید از آن گذر کردو اگر تحریفات در کشور ما شکست بخورد قطعا تحریم ها نیز شکست خواهد خورد.

کریمیان با توجه به این سخن که دشمن تمام قد در صحنه علیه ملت ایران ظاهر شده است هشدار داد: دشمن در صدد زدن نقاط قوت ملت ایران است که عاشورای حسینی و اربعین سالار شهیدان از جمله این نقاط قوت است.

وی افزود: کوردلان و دشمنان نظام اسلام با توجه به مصوبه کنوانسیون بین المللی که کودکان زیر 18سال نباید در مناغشات سیاسی و نظامی به کار گرفته شوند و اهداف آموزشی ما را نشانه رفته اند ابراز می دارند که چرا در درس آمادگی دفاعی باید به نوجوان آموزش داده شود چونکه خشونت را به همراه دارد در حالیکه دادن آموزش های نظامی اسلامی  روحیه جهادی را در نوجوان تقویت می کند.

وی ضمن هشیاری ملت از این دسیسه ها عنوان کرد: دشمن این روزها نقاط قوت ما را نقطه آشیل خود نموده چون احساس خطر را به خوبی دریافته و خود را شکست خورده می بیند از این رو از اجتماع عظیم 25میلیونی پیاده روی زوار اربعین حسینی به هراس و وحشت می افتد و در صدد ضعیف کردن این نقاط قوت است.

این مقام نظامی گفت:از سویی دیگر عزاداری ها ، شهدای دفاع مقدس ، شهدای مدافع حرم و امنیت را زیر سوال برده و با ایجاد شبهه در فضای مجازی و حقیقی به جنگ با ملت ایران آمده است.

کریمیان از اقتدار کشور ایران خبر داد و اظهار کرد: در این برهه از زمان به چنان اقتداری دست یافته ایم که از دو کاندید ریاست جمهوری آمریکا 40 سوال ازمسائل ایران از آنها پرسش می شود که این نتیجه اثر گذار بودن نقش اسلام و ایران در منطقه است و ایران از نظر آنها قدرت خاصی محسوب می شود.

فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر در پایان به ترس و هراس دشمن از کشور ایران اشاره و خاطر نشان کرد: هراس دشمن از اقتدار ملت ایران است چرا که این اقتدار در سایه ولایت پذیری و مدیریت جهادی به دست آمده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها