موج
کدخبر : ۳۴۷۵۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347546

مدیرکل انتقال خون اصفهان اعلام کرد؛

مدیرکل انتقال خون اصفهان از اهدای 11 هزار واحد خون طی یک ماه محرم در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مجید زینلی با اشاره به اهدای 11 هزار واحد خون در اصفهان گفت: بیش از ۱۳ هزار و ۵۰۰ نفر از ابتدای محرم تا پایان محرم جهت نذر خون به مراکز انتقال خون استان اصفهان مراجعه کردند.

وی افزود: طی یک ماهه ماه محرم بیش از ۱۳ هزار و ۵۰۰ نفر جهت نذر خون به مراکز انتقال خون استان اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۱۱ هزار نفر موفق به ادای نذر خون شده اند.

این مقام مسئول بیان داشت: همچنین از ابتدای اردیبهشت ماه بیش از ۶۳۰ نفر هم برای اهدای پلاسما به مرکز جامع اهدا کنندگان میدان خواجو مراجعه کردند که ۵۳۰ نفر موفق به اهدای پلاسما شدند.

مدیر کل انتقال خون استان اصفهان از پویش اهدای خون آتش نشانان هم گفت و افزود: به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی این پویش در جهت رفع نیاز خونی استان اصفهان اجرا می‌شود.

زینلی با تاکید بر وضعیت فوق قرمز بیماری کرونا در استان اصفهان تصریح کرد: در این شرایط بغرنج نیاز است بهبودیافتگان کرونا نسبت به اهدای پلاسما همت کنند تا جان دیگر شهروندان کمتر به خطر بیفتد.

مدیرکل انتقال خون استان اصفهان گفت: عزاداران حسینی که در ایام تاسوعا و عاشورا موفق به ادای نذر خون نشده اند می‌توانند با شرکت در طرح «نذرخون» تا اربعین حسینی به مراکز انتقال خون در استان اصفهان مراجعه کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها