موج
کدخبر : ۳۴۷۴۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347465

سرهنگ مجید صالح پور؛

رئیس پلیس راهور استان هرمزگان از اجرای طرح نوبت دهی اینترنتی برای مراکز تعویض پلاک در بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ مجید صالح پور رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان خبر داد: با توجه به پیگیری‌های انجام شده و در راستای تحقق شعار پلیس هوشمند، طرح نوبت دهی اینترنتی خدمات شماره گذاری در مرکز استان هرمزگان از هشتم مهرماه امسال اجرایی خواهد شد.

وی افزود: این طرح از طرح های تحولی نیروی انسانی محسوب و در جهت ارائه خدمات بهتر و با هدف جلو گیری از حضور طولانی مراجعین در مراکز تعویض پلاک و به صورت کاملا رایگان و اینترنتی به شهروندان انجام می شود.

این مسئول انتظامی با اشاره به قطعیت اجرای طرح از تاریخ مذکور به عموم شهروندان توصیه کرد: از روز سه شنبه (هشتم مهرماه) بدون اخذ نوبت اینترنتی به مرکز تعویض پلاک استان مراجعه ننمایند چراکه برابر دستورالعمل های موجود ارائه خدمات به آنان مقدور نخواهد بود.

رئیس پلیس راهور استان اظهار داشت: در فاز اول اجرای این طرح امکان نوبت دهی اینترنتی از ساعت 7 صبح تا 14 فراهم شده، و متقاضیان می بایست پس از اخذ نوبت اینترنتی در وقت تعیین شده جهت اخذ خدمات به مرکز تعویض پلاک استان مراجعه کنند.

سرهنگ صالح پور با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مراجعین، خاطر نشان کرد: تاخیر و عدم حضور به موقع متقاضیان منجر به ابطال نوبت آنان می شود و جهت مراجعه در روزهای بعد نیازمند اخذ نوبت جدید است.

این مسئول انتظامی در ادامه گفت: در خصوص امکان نقص مدارک و عدم ارائه خدمات بیان داشت: در صورتی که مراجعه کننده در همان روز نسبت به رفع نقص پرونده اقدام کند، خدمات بدون نیاز به اخذ نوبت مجدد در همان روز ارایه خواهد شد در غیر این صورت و موکول شدن تکمیل پرونده به روزهای بعد متقاضی نیاز به اخذ نوبت مجدد دارد.

وی در پایان با تأکید مجدد بر رایگان بودن کامل مراحل نوبت دهی اینترنتی،  تصریح کرد : اخذ نوبت در حال حاضر از دو طریق است اول تارنمای اینترنتی به آدرس Mobatehiepolice.ir و دوم از طریق لینک آدرس نوبت دهی اینترنتی سایت راهور 120 برای تمامی متقاضیان امکان پذیر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها