موج
کدخبر : ۳۴۷۴۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347452

تیم قایقرانی بانوان هرمزگان در رقابت های قایقرانی آب های آرام کشور با حضور زبده ترین قایقرانان این رشته که در دریاچه آزادی تهران برگزار شد به مقام سوم کشور دست یافت.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، تیم قایقرانی بانوان هرمزگان در رقابت های قایقرانی آب های آرام کشور و انتخابی تیم ملی با عنوان گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس  به مقام سوم کشور دست یافت. در این رقابت ها که با حضور زبده ترین قایقرانان رشته آب های آرام کشور در دریاچه آزادی تهران برگزار شد، تیم قایقرانی هرمزگان با کسب ۵۶  امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد. تیم قایقرانی گیلان با کسب ۷۲ امتیاز عنوان نخست و قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص داد و تیم تهران با کسب ۶۲  امتیاز در سکوی دوم ایستاد.

قایقرانان استان های گیلان، تهران، مازندران، کردستان، تهران توابع، بوشهر، خوزستان، البرز، همدان، خراسان‌رضوی، یزد، آذربایجان غربی، اصفهان، زنجان، اردبیل، کیش، قزوین، مرکزی، آذربایجان شرقی ، هرمزگان ، کرمانشاه و لرستان در این  رقابت ها حضور داشتند.

مسابقات قایقرانی آب های آرام قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در مواد کایاک یک نفره ۱۰۰۰متر، کانوی یک نفره ۱۰۰۰  متر، کایاک یک نفره ۵۰۰ متر و کانوی یک نفره ۵۰۰ متر در دور مقدماتی، نیمه نهایی و فینال برگزار شد.

همچنین در رقابت های انجام شده و در ماده کایاک یک نفره ۵۰۰ متر، مینا عبدالهی قایقران شایسته استان هرمزگان بر سکوی دوم ایستاد و نشان نقره این بخش را بر گردن آویخت.

در رقابت های کانوی یک نفره ۵۰۰ متر ستایش شریفی دیگر قایقران شایسته هرمزگان در مکان سوم قرار گرفت و مدال برنز این رشته را تصاحب رد.

قایقرانان هرمزگانی کیانا کمال زاده، ستایش شریفی،  فانزه سلیمانی و مینا عبدالهی با هدایت آرزو پاسلار، مربی بدنساز فتاحی و داور مسابقات خانم رضایی در این رقابت ها حضور داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها