موج
کدخبر : ۳۴۷۴۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347429

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید براینکه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب پیگیر تحقق شعارهای نمایندگان باشند، گفت:برخی نمایندگان با دناپلاس و واکسن آنفلوانزا دچار لغزش شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ،  آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در دیدار اعضای شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران اظهار داشت: حزب ما حزب‌الله است که براساس ایمان به خدا، رسول‌الله و ولایت‌مداری شکل گرفته است و قطعاً رستگاری عاقبت کار ما خواهد بود.

وی ادامه داد : نکته اول حفظ نیروها، هم از نظر سلامت معنوی و اخلاقی و دینی است تا یک روزی بی تفاوت نبوده و دنبال دنیا طلبی نباشند.

آیت الله لائینی با اشاره به مراقبت بیشتر نمایندگان مجلس بر رفتار و اعمالشان، خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال لغزیدن نیروهای انقلاب هستند که نمونه آن در مجلس اخیر با موضوع خودرو دنا و توزیع واکسن آنفلوانزا این امر صورت گرفت، بنابراین باید مراقبت بیشتری از نمایندگان صورت بگیرد تا دچار لغزش نشوند و اگر اشتباهی صورت گرفت فوراً جبران شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: انتظار زیادی از نمایندگان انقلابی داریم و باید سالم بمانند، چون فقط آبروی آنها نیست بلکه آبروی نیروهای انقلابی در میان است.

نماینده ولی فقیه در مازندران وجود ولایت را نعمتی برای وحدت نیروهای انقلابی دانست و تصریح کرد: مردم مازندران ولایت مدار هستند و حول این محور متحد هستند که این جای شکر دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها