موج
کدخبر : ۳۴۷۲۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347230

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور در سفر به بندرعباس مطرح کرد؛

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور صبح امروز در بندرعباس گفت: در چند روز آینده قیمت تخم مرغ به قیمت مصوب تنظیم بازار استان‌ها می رسد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمدرضا طلایی مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور اظهار کرد: شرایط مناسبی برای تولید تخم مرغ در کشور وجود دارد ولی متاسفانه در بازار با افزایش قیمت تخم مرغ مواجه هستیم لذا شرکت پشتیبانی امور دام از امروز نسبت به توزیع تخم مرغ با قیمت مصوب در میادین، فروشگاه‌های زنجیره ای و اصناف اقدام کرده است.

وی افزود: شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از امروز تخم مرغ توزیع کرده ، اتحادیه تخم مرغ (اتحادیه میهن ) این برنامه ریزی را انجام داده که در تمامی فروشگاههای زنجیره ای و هم مناطقی که نیاز وجوددارد توزیع را انجام دهند.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور با بیان اینکه در استان‌ها نیز شرکت پشتیبانی امور دام با هماهنگی ستاد تنظیم بازار استان کار توزیع تخم مرغ را انجام می دهند، تصریح کرد: با توزیع تخم مرغ با قیمت مصوب از امروز تخم مرغ با قیمت مناسب به همه ملت عزیزمان عرضه می شود .

طلایی همچنین ابراز داشت: سازمان های جهادکشاورزی استان ها و روسای سازمان‌ها به عنوان عضو تنظیم بازار استان در تمام استان‌ها و شهرها نیز بحث توزیع تخم مرغ را انجام می دهند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شرکت پشتیبانی امور دام با نظارت بر توزیع تخم مرغ و همکاری تولیدکنندگان برای عرضه تخم مرغ به قیمت مناسب، در چند روز آینده قیمت تخم مرغ به قیمت مصوب تنظیم بازار استان‌ها می رسد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها