موج
کدخبر : ۳۴۷۱۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347144

مدیریت پژوهشی سیره شهداء:

مدیریت پژوهشی سیره شهداء اظهار کرد: راویان سیره شهداء بر این تلاشند که با روایتگری جامعه به سبک زندگی و شیوه شهدایی هدایت شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین محمد صادقی راوی دفاع مقدس و سیره شهداء در همایش رزمندگان شهرخمینی شهر در جمع راویان و رزمندگان و انقلابیون شهرستان خمینی شهر در حسینیه سادات فاطمیه گفت: در زمانی قرار گرفته ایم که تکلیف سنگینی بر دوش ما نهاده شده است.

وی زنده نگهداشتن یاد و نام شهداء را جزو وظایف اصلی راویان سیره شهداء برشمرد و ادامه داد: شهداء راهبرد اصلی نواقص و کمبودها هستند.

این مقام مسئول افزود: سیره شهداء راهگشا و راهبرد موانع ملت است و در هر مرحله ای اعم از سیاست و فرهنگ که قصد پیشرفت داریم با اقتدا به شهداء می توانیم بر مشکلات فائق آییم و طبق آیه شریف قرآن که می فرماید: لاتخافوا و لاتحزنوا یستبشرون بالذین لم یلحقوا بهم الا تخفوا و لاتحزنوا دیگر هیچ گونه ترس و خوفی در دل انسان راه پیدا نمی کند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد صادقی گفت: فعالان راویان سیره شهداء بر این تلاشند که بتوان با روایتگری سیره شهداء و تربیت راوی جامعه را به سبک زندگی شهدایی هدایت کرده و اصحاب آخرالزمانی با این سیره و مکتب پرورش یابند.

مدیریت ستاد راویان روحانی در راهیان نور با اشاره به این موضوع که انسان ها ذاتا انفاق را دوست دارند و شهدا ء جان خود را در راه خدا انفاق کردند ادامه داد: حتی افراد جاهل نیز به این اصل معتقدند و باید بدانند که شهداء نور هستند و می توان از این نور بهره برد.

مدیریت پژوهشی سیره شهداء در پایان یادآور شد: شهداء آنچه را تدبیر کردند خداوند در تقدیرشان قرار دادو یک راوی باید متخلق به اخلاق شهدا ء باشد تا بتواند اثر گذار بوده و آموزه های شهداء را به دیگران و نسلهای بعد انتقال دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها