موج
کدخبر : ۳۴۶۹۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346970

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری کلاهبردار میلیاردی با ترفند تهیه شکر برای قنادی ها در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا هاشمی فر گفت: فردی که با بهانه تهیه شکر از 19 قنادی بالغ بر 10 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و متواری شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: در پی شکایت تعدادی از متصدیان واحدهای صنفی قنادی مبنی بر کلاهبرداری از آنها در تحقیقات صورت گرفته از مال باختگان مشخص شد، فردی با مراجعه به آنها با ترفند تهیه شکر ارزان قیمت بالغ بر 10 میلیارد ریال دریافت کرده و متواری شده است.

این مقام انتظامی بیان کرد: علی رغم اینکه فرد کلاهبردار پاسخگوی تماس های تلفنی خود نبوده و هیچ ردی نیز از وی وجود نداشت اما بحمد الله با اقدامات هوشمندانه و جست و جوهای علمی و تخصصی توسط کارآگاهان مخفیگاه متهم شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه متهم پس از اقرار به بزه انتسابی برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد، اظهار داشت: به متصدیان واحدهای صنفی توصیه می کنیم فریب تبلیغات فریبنده افرادی که به بهانه های مختلف برای تهیه کالا برای آنها مراجعه می کنند را نخورده و اقلام مورد نیاز خود را از طریق مؤسسات و شرکت های معتبر و دارای مجوز خریداری کرده و در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوکی موضوع را در اسرع وقت از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها