موج
کدخبر : ۳۴۶۸۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346890

استاندار قم در پایان مراسم افتتاحیه باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم از سید مرتضی سقائیان‌نژاد، شهردار و سید امیرسامع معاون خدمات شهری شهرداری قم به دلیل همراهی در ساخت این مجموعه تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید مرتضی سقائیان‌نژاد ، شهردار قم در این مراسم که روز چهارشنبه برگزار شد با اشاره به تلاش شهرداری برای شکل گیری محوطه موزه و باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، گفت: کل این باغ موزه ۳۲ هکتار مساحت دارد که از سال ۹۵ فاز اول با ۱۵ هکتار آغاز شد و در مرحله بعدی ۴ و نیم هکتار محوطه موزه آماده سازی شد.

وی همچنین از توسعه ۱۰ هکتاری باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در آینده و امتداد آن تا شهرک قدس خبر داد.

در این مراسم که با پیام دو تن از مراجع تقلید آغاز شد، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان قم طی سخنانی به نقش شهرداری در شکل گیری این مجموعه اشاره کرد.

وی با اشاره به واگذاری زمین و شکل دهی به محوطه باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس توسط شهرداری قم، گفت: قرار است دانشگاه ایثار و شهادت در مرکز فرهنگی باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با همکاری شهرداری قم شکل بگیرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی لقمانپور با اشاره به واگذاری ۲۷ هکتار زمین در این محدوده توسط شهرداری قم، ادامه داد: بوستان کوثر به دلیل این همکاری به باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تغییر نام یافت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها