موج
کدخبر : ۳۴۶۷۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346764

اروجعلی محمدزاده:

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان گفت: باید ظرفیت های علمی و دانشگاهی به جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی و وقوع جرایم در اولویت های قابل توجه در شهرستان قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل،اروجعلی محمدزاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان  با بیان اینکه مشارکت و حضور مردم در پیشگیری از آسیب ها اجتماعی ضروری است ، اظهارداشت: باید ظرفیت های  علمی و دانشگاهی به جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی و وقوع جرایم در اولویت های قابل توجه در شهرستان قرار گیرد.

وی گفت: به دلیل وجود ظرفیت های و با برنامه ریزی دقیق و با آسیب شناسی وضعیت موجود در شهرستان می توانیم پیشگیری از خشونت و جرایم را در شهرستان به حداقل برسانیم .

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان با اشاره به علت‌های اصلی طلاق درشهرستان پارس آباد مغان تصریح کرد : تفاوت طبقات فرهنگی، عدم شناخت کامل و نداشتن مهارت‌های ارتباطی بین زوجین،  عدم مشاوره قبل از ازدواج، اعتیاد و بیکاری از عوامل اولویت‌دار در زمینه طلاق است.

محمدزاده توضیح داد:  از ابتدای سال جاری تاکنون ۸۳۹ مورد ازدواج و ۲۳۷ مورد طلاق در دفاتر به ثبت رسیده است که متاسفانه در مقایسه با مدت زمان مشابه سال ۹۸ شاهد افزایش ۱۶ درصدی طلاق و کاهش ۱ درصدی ازدواج هستیم.

 وی با بیان اینکه مردم از متکدیان سطح شهر ناراضی هستند تاکید کرد: مسئولان و نهادهای  مربوطه  هرچه زودتر نسبت ساماندهی و جمع آوری متکدیان و کودکان کار از سطح شهرستان اقدام کنند.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها