موج
کدخبر : ۳۴۶۷۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346762

محمدرضا رضانیا؛

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: با اعلام دو فوتی جدید در اول مهر ماه تعداد فوتی های کرونا در کیش به ۱۶ نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمدرضا رضانیا سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: در روز اول مهر ماه دو فوتی دیگر به فوتی های مربوط به کرونا در کیش اضافه شد.

رضانیا با اعلام فوت آقای ۴۵ساله بیمار مبتلا به کرونا بدون بیماری زمینه ای، شمار فوت شدگان ناشی از ویروس کرونا از ابتدای شیوع این بیماری در کیش به ۱۵ نفر رسید و با فوت آقای ۶۹ ساله از پرسنل حمل و نقل شرکت بنادر و فرودگاه و دارای بیماری زمینه ای دیابت و فشار خون در عصر اول مهر ماه، مجموع فوتی ها به ۱۶ نفر رسید.

دکتر رضانیا تاکید کرد: درگیری ها و مشکلات متعدد زندگی و اقتصادی باعث نشود حفظ جان و سلامت در برابر کرونا از یادمان برود و به اولویت های بعدی  تبدیل شود.

وی افزود: بعضی از مردم چون بیمار نشده اند و یا به صورت خفیف به کرونا گرفتار شده اند، خود را در معرض خطر نمیدانند.

وی تاکید کرد: امیدواریم با وجود اخبار متعدد از استان‌هایی که وارد پیک سوم کرونا شده اند، شاهد کاهش رفتارهای خود مراقبتی توسط مردم نباشیم و با رعایت سه اصل شست و شوی مکرر دستها، استفاده صحیح از ماسک و رعایت فاصله فیزیکی مناسب کرونا را متوقف کنیم.

دکتر رضانیا ادامه داد؛ کرونا فعلا مهمان ناخوانده ماست و تنها راه مقابله با آن رعایت شیوه نامه های بهداشتی و دوری از تجمعات است.

وی در پایان از مردم خصوصا کیشوندان خواست با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و زدن اصولی ماسک و دوری از تجمع یاریگر مدافعان سلامت و حافظ جان خود باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها