موج
کدخبر : ۳۴۶۳۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346362

از ابتدای سال جاری تاکنون صورت گرفت؛

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بخش بن رود از ثبت 2 وقف جدید در بخش بن رود از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، امرالله اصغری ورزنه با اشاره به ثبت 2 وقف جدید در بخش بن رود شهرستان اصفهان تصریح کرد: هر دوی این موقوفات منزل مسکونی بوده‌اند که با هدف امور خیریه و مذهبی وقف شده‌اند.

وی با بیان اینکه 332 میلیون ریال اجرای امینانه نیات واقفان نیز در بخش بن رود انجام شده است، اضافه کرد: این عملکرد با توجه به اقدامات صورت گرفته در سال‌های گذشته مناسب بوده است.

این مقام مسئول با اشاره به مشارکت اداره اوقاف بن رود در طرح "همدلی و کمک مومنانه" اظهار کرد: این طرح به دستور رهبر معظم انقلاب و با هدف کمک به نیازمندان در شرایط سخت اقتصادی همزمان با در گیر بودن با بیماری کرونا اجرایی شد.

وی افزود: بر این اساس 100 بسته غذایی توسط اداره اوقاف، هیئت امنا امامزاده علی بن محمد روستای جندان، روحانی محل روستای جندان و خیرین جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بخش بن رود تصریح کرد: بر این اساس در راستای طرح کمک مومنانه 68 میلیون ریال غذای گرم و 20 میلیون تومان سبد غذایی خشک برای نیازمندان تهیه و توزیع شد.

وی با اشاره به تامین یک هزار و 500 عدد ماسک و مواد ضدعفونی کننده برای پیشگیری از شیوع کرونا ادامه داد: برای تهیه این اقلام سه میلیون تومان هزینه شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بخش بن رود همچنین به دریافت پنج سند مالکیت جدید در این شهرستان اشاره کرد و گفت: همچنین تعداد پرونده های مطروحع در مراجع قضایی چهار مورد بوده است که برای دو پرونده صدور حکم و دو پرونده دیگر نیز در دست بررسی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها