موج
کدخبر : ۳۴۶۳۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346313

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از اعزام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی در مهر ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ ولی ترابی در گفت‌وگویی اظهارداشت:  کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم مهر ماه99 و مشمولان دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیردیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ سوم مهر ماه 1399 می‌بایست راس ساعت 7 صبح روز سه شنبه یکم مهرماه در محل معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم به آدرس(حد فاصل عوارضی قم کاشان- وعوارضی قم تهران بعد ازاداره راه و شهرسازی معاونت وظیفه عمومی )مراجعه نمایند تا به خدمت مقدس سربازی اعزام شوند.

وی افزود: با توجه به عدم ارسال پستی برگه آماده به خدمت واینکه برگه معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزشی از طریق دفاترخدمات الکترونیک انتظامی( پلیس+10) صادر می شود، آن دسته معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم گفت: از مشمولانی که تا کنون به هردلیل موفق به دریافت برگه معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح نشده اند برای دریافت معرفی نامه می توانند به یکی از دفاتر مذکور مراجعه نمایند.

سرهنگ ترابی اضافه کرد: اعزام مشمولان در تاریخ های مذکور، براساس طرح فاصله گذاری و انجام کلیه تمهیدات بهداشتی و غربالگری در بدو ورود مشمولان به وظیفه عمومی استان و مراکز آموزش انجام می شود و در صورت مشاهده مشمولی که مشوک به بیماری است از اعزام وی خودداری می شود، لذاخانواده ها به هیچ عنوان نگران وضعیت سلامتی عزیزان خود نباشند.

وی ادامه داد: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت: تمامی مشمولان می بایست اوراق مربوط به اعزام به خدمت از قبیل برگه آماده به خدمت، برگه واکسیناسیون و برگه معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح وسایر مدارک مورد نیاز از رو گرفت شناسنامه وکارت ملی را درهنگام مراجعه و اعزام به خدمت همراه داشته باشند.

سرهنگ ترابی تصریح کرد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مطلع شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها