موج
کدخبر : ۳۴۶۲۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346297

عباس جهانگیرزاده:

نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس گفت: اولویت مجلس حمایت از کشاورزان و نیز کمک به توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی منطقه است که برای تحقق اهداف مورد نظر باید برنامه‌ریزی‌های مناسب و لازم انجام یابد تا بتوانیم با رفع مشکلات و موانع به اهداف توسعه‌ای جامه عمل بپوشانیم.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عباس جهانگیرزاده نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس گفت: اولویت مجلس حمایت از کشاورزان و نیز کمک به توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی منطقه است که برای تحقق اهداف مورد نظر باید برنامه‌ریزی‌های مناسب و لازم انجام یابد تا بتوانیم با رفع مشکلات و موانع به اهداف توسعه‌ای جامه عمل بپوشانیم.

 وی افزود: نخستین کارخانه سوربیتل و پالایش دانه‌های روغنی با 1200 میلیارد تومان اعتبار در مغان راه‌اندازی می‌شود که در این زمینه پیگیری‌های لازم انجام یافته است.

نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس با اشاره به اینکه در راستای راه‌اندازی این کارخانه عظیم جلسات متعددی با مدیران بانک‌ها و نیز مسئولین مربوطه انجام یافته است بیان کرد: با پیگیری‌های لازم قرر شد تا 50 درصد اعتبار از طریق بانک‌های عامل و 50 درصد توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی به پروژه تزریق شود.

 جهانگیرزاده نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس گفت: اهمیت به توسعه اشتغال‌زایی و بخش اقتصادی از اهم مواردی است که از ایجاد کارخانه به دنبال داریم و علاوه بر آن نیازمند ایجاد کارخانه‌های تبدیلی و تکمیلی برای کمک به تولید محصولات کشاورزان هستیم.

وی بیان کرد: در این زمینه اشتغال‌‌زایی برای 500 نفر و نیز پوشش دادن به محصولات دانه‌های روغنی برای جلوگیری از خام‌فروشی می‌تواند برای توسعه منطقه مغان نقش اساسی ایفا کند که در این زمینه درصدد هستیم با رفع مشکلات پیش رو به اهداف خود دست یابیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها