موج
کدخبر : ۳۴۶۱۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346156

سرهنگ محمدرضا محمدی خبر داد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از اینترنتی شدن خدمات تعویض پلاک از ۲۹ شهریور ماه در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا محمدی اظهار داشت: از ۲۹ شهریور ماه خدمات تعویض پلاک در مراکز شماره 1 و 2 کلان شهر اصفهان فقط به صورت اینترنتی انجام می شود.

 وی افزود: هرشخص بر اساس شماره ملی و شماره تلفن همراهی که بنام خود ثبت شده مجاز به دریافت یک کد کاربری بوده و درج آدرس محل سکونت متقاضی نیز در فیلد مربوطه الزامی است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: از شهروندان می خواهیم تا از تاریخ 29 شهریور ماه به بعد بدون اخذ نوبت دهی اینترنتی به مراکز تعویض پلاک مراجعه نکنند.

وی افزود: هرشخص بر اساس شماره ملی و شماره تلفن همراهی که بنام خود ثبت شده مجاز به دریافت یک کد کاربری بوده و درج آدرس محل سکونت متقاضی نیز در فیلد مربوطه الزامی است.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان بیان کرد: هر فرد از زمان نوبت دهی به مدت یک ساعت فرصت مراجعه به مراکز را خواهد داشت و در غیر اینصورت با ارسال پیامک نوبت وی لغو می گردد.

وی با بیان اینکه امکان لغو نوبت رزرو شده وجود داد گفت: هر خودرو در طول روز برای یک مرتبه مجاز به اخذ خدمات و تعویض پلاک است.

این مقام انتظامی ادامه داد: در صورت نقص مدارک و ایرادات احتمالی شخص صرفا تا پایان وقت اداری همان روز مجاز به اخذ خدمات با نوبت اولیه بوده و در غیر اینصورت نیاز به دریافت نوبت جدید در روزهای بعدی است .

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه دریافت نوبت برای خودروهای نوشماره و وارداتی بدون پلاک صرفا با شماره شاسی امکان پذیر است تاکید کرد: امکان دریافت پلاک تهران، از مراکز تعویض پلاک شهر اصفهان وجود ندارد .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها