موج
کدخبر : ۳۴۶۱۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346102

سجاد انوشیروانی:

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: رشته دو و میدانی رشته ای با پتانسیل بالا در استان اردبیل است که نیاز است بصورت ویژه ای به آن پرداخت شده و در تمامی شهرستانها برای فعال و پویا بودن این رشته تلاش کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سجاد انوشیروانی مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل در مجمع انتخاباتی هیات دو و میدانی استان اردبیل و  اعضای مجمع هیات دو و میدانی استان در سالن کنفرانس رضا زاده اردبیل برگزار شد گفت: رشته دو و میدانی رشته ای با پتانسیل بالا در استان اردبیل است که نیاز است بصورت ویژه ای به آن پرداخت شده و در تمامی شهرستانها برای فعال و پویا بودن این رشته تلاش کرد.

وی افزود: برنامه اداره کل ورزش و جوانان برای این رشته ورزشی ایجاد زیر ساخت های لازم است که سالن سر پوشیده دو و میدانی استان یکی از این زیر ساخت ها است که با عنایت استاندار و نمایندگاه استان اردبیل روزهای پایانی جهت افتتاح را پشت سر می گذارد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: ما باید از این زیر ساخت بین المللی به نحو احسن استفاده کنیم و قهرمانان ما نیز از این ظرفیت موجود به نحو احسن بهره گیرند.
انوشیروانی با اشاره به اینکه از تمام قهرمانان ورزشی استان به طور مستقیم حمایت خواهد شد،عنوان کرد: نیاز است که اداره کل ورزش و جوانان پشتوانه ای قوی برای ورزشکاران باشد.
وی اضافه کرد: برای توسعه رشته دو و میدانی در استان باید قدم های محکم و استواری برداریم و برای این کار باید یک هم افزایی از طرف ورزشکاران، پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی این رشته در استان اردبیل ایجاد شود.
 
انتخابات دوومیدانی
 
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها