موج
کدخبر : ۳۴۵۷۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345720

پروین پشتکوهی خبر داد؛

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان با اعلام فراخوان از آغاز به کار مهرواره قصه‌گویی مجازی این کانون از ۲۲ شهریورجاری، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان؛ پروین پشتکوهی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان گفت: با اعلام فراخوان مهرواره قصه‌ گویی مجازی این کانون از ۲۲ شهریور جاری، این مهرواره با محوریت دفاع مقدس، اربعین حسینی(ع) و در بخش آزاد برگزار می‌شود.

پروین پشتکوهی افزود: علاقه‌مندان از گروه‌های سنی بالای شش سال، شامل کودک، نوجوان، بزرگسال، پدربزرگ و مادربزرگ‌ها می‌توانند در این مهرواره با شعار خوب زندگی کردن تمرین می‌خواهد، شرکت کنند.

وی گفت: آثار به دو صورت ویدئو با فیلم برداری افقی و یا پادکست، در حداکثر زمان پنج دقیقه باید ارائه شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان گفت: علاقه‌مندان می‌توانند فیلم قصه‌گویی خود را تا ۱۴ مهر امسال با شماره ۰۹۹۰۸۷۱۷۹۵۶ به دبیرخانه انجمن واتساپ کنند.

پشتکوهی افزود: اسامی برگزیده گان این دوره از مهرواره قصه‌گویی مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان، ۲۰ مهرماه امسال اعلام می‌شود.

وی گفت: با توجه به نزدیک شدن هفته دفاع‌مقدس مسابقه پنج‌شنبه‌های عکس هم، با موضوع مدافعان وطن شامل مدافعان سلامت، امنیت، حرم و مدافعان فرهنگ و هنر برگزار می‌شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری هرمزگان گفت: کودکان و نوجوانان هفت تا ۲۲ ساله علاقه‌مند به عکاسی نیز می‎توانند در این مسابقه شرکت کنند.

پشتکوهی افزود: علاقه‌مندان به هنر عکاسی در این دوره از مسابقه باید حداکثر پنج قطعه عکس را تا ۳۱ شهریور از طریق واتساپ انجمن به شماره ۰۹۹۰۸۷۱۷۹۵۶ ارسال کنند.

وی معرفی کتاب‌های دفاع مقدس ویژه کودکان و نوجوانان، اجرای شعرخوانی صوتی، رونمایی از کتاب صوتی و پخش فیلم سینمایی ویژه مربیان و خانواده‌ها در سینما کانون را بخش دیگری از برنامه‌های کانون هرمزگان به مناسبت گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس نام برد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها