موج
کدخبر : ۳۴۵۵۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345550

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، گفت: همزمان با بازگشایی مدارس اکیپ های نظارت و بازرسی سازمان بر چگونگی عملکرد حمل و نقل عمومی و سرویس مدارس، تحت شرایط کنونی نظارت ویژه ای را آغاز کردند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حسین اخلاقی با اشاره به گسترش بیماری کرونا‌ و شروع مجدد مدارس، گفت: همزمان با شروع سال تحصیلی جدید، سازمان حمل و نقل  با چند تیم نظارتی بر شرکت های سرویس مدرسه و همچنین فعالیت رانندگان تاکسی و اتوبوس نظارت می کند.

وی افزود: به دلیل شرایط فعلی پنج اکیپ بازرسی به صورت ویژه کار نظارت بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی در تاکسی، اتوبوس و سرویس مدارس همچنین رعایت اصول ایمنی و مقررات رانندگی را بررسی خواهند کرد.

این مسئول تصریح کرد: تیم های نظارتی ضمن اینکه هر روز از وضعیت خدمات دهی سرویس های مدرسه بازدید می کنند، ساماندهی تاکسی ها و مسافربرهای شخصی از دیگر اقداماتی است که توسط سازمان حمل و نقل در این ایام انجام گرفته است.

اخلاقی ادامه داد: همچنین از دیگر اقدامات انجام شده میتوان به رعایت فاصله گذاری اجتماعی در همه ی اتوبوس های درون شهری اشاره کرد که صندلی ها با برچسب علامت گذاری شدند.

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری خاطر نشان کرد: از شهروندان و دانش آموزان تقاضا می شود، برای حفظ سلامت خود و دیگران بدون ماسک و رعایت فاصله فیزیکی، از خودروهای حمل و نقل عمومی و سرویس مدارس استفاده نکنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها