موج
کدخبر : ۳۴۵۳۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345323

آیت‌الله سید حسن عاملی:

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: بیش از ۳۷ هکتار زمین در اختیار وزارت علوم جهت احداث دانشگاه صنعتی اردبیل قرار گرفته اما با کم‌کاری مسؤولان سابق، هنوز دانشگاه صنعتی در اردبیل ایجاد نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، آیت‌الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل امروز در دیدار با معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم در اردبیل گفت: بیش از ۳۷ هکتار زمین در اختیار وزارت علوم جهت احداث دانشگاه صنعتی اردبیل قرار گرفته اما با کم‌کاری مسؤولان سابق، هنوز دانشگاه صنعتی در اردبیل ایجاد نشده است.

وی افزود:ایجاد دانشگاه صنعتی اردبیل خواسته به حق مردم منطقه است و جایگزین کردن دانشکده‌ها و پردیس فنی و مهندسی با این دانشگاه به هیچ وجه مورد قبول نیست.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل تاکید کرد: عدم ایجاد دانشگاه صنعتی اردبیل ، غرور ملی مردم منطقه را تحت‌الشعاع قرار داده است و نیاز است در اسرع وقت اقدامات برای احداث این دانشگاه آغاز شود.

عاملی به ظرفیت‌های موجود در استان اردبیل اشاره کرد و گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی در خصوص زمین پروژه و نیروی انسانی و هیأت علمی وجود ندارد و با توجه به مرزی بودن منطقه، درباره تعداد متقاضیان تحصیل در رشته‌های صنعتی نیز مشکلی نخواهیم داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها