موج
کدخبر : ۳۴۵۲۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345225

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه در مازندران توهین به ارزش‌های قرآنی و مقدسات اسلامی در برخی از کشور‌های غربی را محکوم کرد .

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، آیت الله لائینی  در نشست دبیران هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی استان گفت: توهین به ارزش‌های قرآنی و مقدسات اسلامی در برخی از کشور‌های غربی که بصورت تکراری انجام می‌پذیرد و مورد حمایت سران این کشور‌ها به بهانه آزادی بیان قرار می‌گیرد بی ارزش است.

وی ادامه داد: در حال حاضر اندیشمندان اسلامی با هوشیاری کامل بایستی غلظت اعتقادات دینی خودشان را نشان دهند و با برپایی نشست‌ها و هم اندیشی اهداف دشمن را مورد بررسی و جامعه را با اهداف آن‌ها آگاه کنند.

آیت الله لائینی با تاسی از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری گفت: دشمن می‌خواهد با چنین برنامه‌هایی کشور‌های اسلامی را سرگرم کرده و به اهداف خودش که چپاول سرمایه‌های کشور‌های اسلامی است برسد.

نماینده، ولی فقیه در استان مازندران افزود: وظیفه امروز اساتید دانشگاه است که در چنین هم اندیشی‌هایی اهداف دشمن را شناسایی کرده و به جامعه در قالب تولید علم معرفی کنند.

آیت الله محمدی لائینی با بیان اینکه حساسیت به چنین مسائلی حس احترام به قرآن و ارزش‌های دینی را می‌طلبد، گفت: این ارزش‌ها بایستی در مجامع آموزشی و دانشگاهی تقویت شود و اعتبار و ارزش‌های قرآنی در این مراکز نهادینه شود.

وی گفت: بهترین موضوع در هم اندیشی‌ها بررسی مسائل روز است و این وظیفه استادان دانشگاههاست که به این اعتبار دینی غیرت انقلابی نشان دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها