موج
کدخبر : ۳۴۴۹۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344992

در نشست مشترک مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با فرمانده نیروی انتظامی استان؛

در جلسه مشترک مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان نحوه توسعه روش های حفاظت از تاسیسات گازرسانی استان و راه های تقویت همکاری مشترک بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان ضمن تبریک انتصاب سردار میرحیدری به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی استان، صیانت از تاسیسات گازرسانی به منظور استمرارو پایداری جریان گاز را با بهره گیری از توان ، ظرفیت ها و پتانسیل های بالای نیروی انتظامی بسیار مهم خوانده و درخواست داشت تا این عزیزان همچون گذشته این شرکت را مورد عنایت قراردهند .

سید مصطفی علوی  با ارائه گزارشی از وضعیت گازرسانی در سطح استان اصفهان اظهار داشت: همکاری نیروی انتظامی در زمینه های مختلف با شرکت گاز بسیار مطلوب بوده و بر خود لازم می دانیم از زحمات این مجموعه تشکر نماییم.

وی بیان داشت: نیروی انتظامی در برقراری امنیت در سطح استان موفق بوده و این امنیت مرهون مسئولیت پذیری و مدیریت قوی مدیران این حوزه می باشد.

درهمین راستا فرمانده نیروی انتظامی استان، نیز ضمن خوشامدگویی و ابراز خرسندی از حضور مدیرعامل شرکت گاز استان و هیئت همراه وی، آمادگی خود را در زمینه بررسی و مرتفع نمودن مشکلات شرکت گاز بویژه در زمینه حفاظت و تامین امنیت تاسیسات گازرسانی و موارد مرتبط دیگر اعلام نمود.

سردار میرحیدری ، در ادامه افزود: پلیس معمولا با همه سازمان ها و ارگانها تعامل سازنده ای دارد و در این راستا، بر اساس نوع خدمات رسانی به مردم شریف استان با بعضی از سازمانها مانند شرکت گاز تعامل بسیار نزدیکی و خوبی دارد.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: ضرورت حضور بموقع خودروهای امدادی در صحنه حادثه قطعاً به مهار حادثه و جلوگیری از خسارت های مالی و جانی منجر می شود که در همین زمینه، ارتباط و تعامل بیشتری را ایجاب می نماید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها