موج
کدخبر : ۳۴۴۴۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344413

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان خبر داد:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان از توزیع بیش از ۶۰۰ بسته کیف و نوشت افزار توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان نواحی یک و دو در سال تحصیلی جدید به دانش آموزان نیازمند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام اصغر توسلی بیان داشت: در قالب طرح مهر تحصیلی 600 نوشت افزار با هدف اجرای امینانه نیات واقفان در دستگیری از نیازمندان  و تهیه امکانات اولیه آموزشی بین دانش آموزان نیازمند تهیه و توزیع شده است.

وی در ادامه عنوان کرد: روایات متعددی در زمینه علم‌آموزی داریم که افراد متمکن را ترغیب می‌کند تا در ثواب آن شریک باشند، به فرموده پیامبر اسلام علم گنج و کلید آن سؤال است. از این پرسش و پاسخ چهار نفر یعنی پرسش‌کننده، پاسخ دهنده، شنونده این سؤال و جواب و دوست‌دار آن اجر می‌برند و واقفان از گروه چهارم هستند.

این مقام مسئول افزود: ارزش ریالی این بسته ها حدود ۸۱۵ میلیون و۲۹۶ هزار ریال می باشد که از محل اجرای نیات موقوفات مرتبط در ناحیه ۱  و منابع فرهنگی بقاع متبرکه ناحیه ۲ تامین گردیده است. 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان ناحیه دو  نیز در این راستا اظهار داشت: در آستانه سال تحصیلی جدید دانش‌آموزان نیازمند برای شرکت در طرح « مهر تحصیلی » با همکاری  مناطق مختلف آموزش وپرورش استان اصفهان شناسایی و تعدادی دیگر توسط اداره اوقاف و امور خیریه و هیات امنای محترم بقاع متبرکه شناسایی و مشخص شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها