موج
کدخبر : ۳۴۴۲۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344217

معاون آموزش متوسطه آموزش‌وپرورش قم گفت:بیش از ۸۵ درصد از دانش آموزان قمی از شبکه شاد استفاده کردند، همچنین درباره نمرات امتحانات نهایی بیش از یک نمره افزایش معدل را داشته‌ایم.

به گزارش خبرگزاری موج قم، علیرضا یاری بابیان اینکه ما برای مدارس مواد بهداشتی را برای دو هفته در وضعیت زرد دپو کرده‌ایم، ابراز کرد: دانش آموزان ابتدایی در نوبت‌های عصر در شبکه شاد آموزش خواهند دید؛ دوره‌های متوسطه می‌توانند در نوبت صبح کلاس‌های مجازی خود را برگزار کنند.

یاری تصریح کرد: ساعت آموزش غیرحضوری در شبکه شاد ۳۵ دقیقه خواهد بود تا بار ترافیکی اینترنت مدیریت شود.

وی ادامه داد: فعلا به دلیل وضعیت قرمز استان، آموزش‌های ما مجازی خواهد بود و اگر تغییری در وضعیت صورت گیرد، ما اطلاعات لازم را به دانش آموزان و اولیا خواهیم داد.

یاری گفت: نسخه جدید شبکه شاد فردا رونمایی می‌شود و تمام دروس دانش آموزان به تفکیک سرفصل‌ها آموزش داده خواهد شد و امکانات جدیدی به این برنامه اضافه ‌شده‌است.

وی اظهار داشت: مدارس قم از شنبه ۱۵ شهریور مدارس رسما بازگشایی خواهد شد.

او افزود: برای بازگشایی‌ها اگر وضعیت سفید باشد، مدارس باز می‌شودخ، در وضعیت زرد برگزاری مدارس نیمه‌حضوری یا یک روز درمیان خواهد بود.

معاون آموزش متوسطه آموزش‌وپرورش قم گفت: برای دوره متوسطه اجازه داده‌شده که از روزهای پنجشنبه هم در وضعیت زرد استفاده شود.

وی ادامه داد: در وضعیت قرمز حضور دانش آموزان در مدارس ممنوع بوده و فقط عوامل اجرایی می‌توانند برای اداره امور در مدارس حضور یابند.

وی اظهار داشت: بازگشایی مدارس یک رخداد بزرگی بوده و ما اعلام کردیم که مدارس ما از هر نظر آمادگی کامل را داشته باشند؛ اگر مدارس ما از وضعیت قرمز قرار است تبدیل به زرد شود، مدارس نباید دچار اخلال شوند و ما در حال حاضر آمادگی کامل را برای سه وضعیت سفید، زرد و قرمز داریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها