موج
کدخبر : ۳۴۴۰۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344028

معاون وزیر و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با تاکید بر معرفی هر چه بیشتر ظرفیت های ایزوایکو، گفت: هیچ بخشی از ایزوایکو نباید کمتر از حداکثر توان و ظرفیت خود در این شرایط خاص فعال باشد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، امیر بیات پویایی معاون وزیر و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران،  در نشست بررسی عملکرد مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران با اشاره به توانمندی های ایزوایکو، شرکت ها و گروه های تخصصی تابعه آن خواستار معرفی و ارائه بیش از پیش این ظرفیت‌ها به ذینفعان و فعالان عرصه دریایی و فراساحل شد و گفت: هیچ بخشی از ایزوایکو نباید کمتر از حداکثر توان و ظرفیت خود در این شرایط خاص فعال باشد.

در این دیدار همچنین بهزاد اعتمادی معاون توسعه صنایع حمل و نقل ایدرو، تعامل مثبت وزارت نفت با مجتمع ایزوایکو در فرایند ساخت سازه های دریایی و سکوهای گازی که منجر به ثبت رکورد های ارزشمندی نیز شده است را مثال مناسبی برای توسعه مناسبات بیشتر ذینفعان این مجموعه توانمند برشمرد و در عین حال از ایزوایکو خواست تا اجرای به موقع و با کیفیت پروژه‌های واسپاری شده را همواره در دستور کار جدی خود داشته باشند.

گفتنی است؛ شرکت مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) در سال ۱۳۵۲ به منظور جذب بخش بزرگی از بازار تعمیرات و ساخت شناور در ۳۷ کیلومتری غرب بندرعباس احداث شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها