موج
کدخبر : ۳۴۳۹۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343982

رییس پلیس آگاهی البرز گفت: مشخصات ۹۰۰ قلم کالای مسروقه استان، در سامانه نما پلیس آگاهی برای اطلاع مالباختگان به نمایش گذاشته شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، سرهنگ محمد نادر بیگی، روز  سه شنبه  اظهار داشت: اکنون بیش از ۸۵ درخواست مالباختگان به پلیس آگاهی استان البرز ارجاع شده است.

وی خاطرنشان کرد که مالباختگان البرزی  برای شناسایی اموال سرقت شده خود به سامانه نما مراجعه کنند.

نادربیگی افزود: مالباختگان تا پیش از این راه اندازی سامانه نما برای شناسایی اموال مسروقه خود به پلیس آگاهی مراجعه می‌کردند که فعالیت این سامانه علاوه بر عدم مراجعه به مقر پلیس، دسترسی سریع به اطلاعات اموال کشف شده را آسان کرده است.

وی گفت: با توجه به شرایط کرونا مالباختگان برای شناسایی اموال خود از مراجعه حضوری خودداری کنند و برای شناسایی اموال سرقت شده به سامانه نما مراجعه کنند.

وی افزود: با راه اندازی این سامانه میزان مراجعه های مردم به پلیس آگاهی  تا حدودی کاهش یافته است.

سرهنگ نادربیگی خاطر نشان کرد که در این سامانه قسمتی از شماره سریال اموال کشف شده در سایت نما با عکس کالای کشف شده بار گزاری شده که که مالباختگان می‌توانند برای برای ورود به سامانه نما با وارد کردن کد ملی و پس از انتخاب استان مورد نظر سریال کالای سرقت شده را وارد تا اصالت کالا مشخص شود.

رییس پلیس آگاهی البرز افزود: مالباختگان شماره سریال اموال به سرقت رفته خود را به این سامانه اعلام تا محض کشف آنها، اطلاع رسانی سریع صورت گیرد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها