موج
کدخبر : ۳۴۳۹۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343906

در پویش "شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین (ع) صورت گرفت؛

یکی از خیران اصفهان با اهدای 110 میلیون تومان برای نذر روضه گام مهمی را در تحقق حل مشکل مسکن زنان سرپرست خانوار برداشت.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید محمد باقر حجازی هزینه اطعام عزاداران دهه اول محرم را با مشارکت در پویش "شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام" برای حل مشکل زنان سرپرست خانوار نذر کرد.

در سال جاری با توجه به بحران شیوع کرونا به منظور اقامه عزای شهادت امام حسین علیه السلام و یاران باوفایش پویش "شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام" با همت خیریه امام حسین علیه السلام از ابتدای محرم امسال آغاز به کار کرد.

در این پویش خیران و مددکارانی که سال‌های گذشته برای ایام عزاداری محرم و صفر نذر داشته‌اند و امسال با توجه به بحران شیوع کرونا امکان ادای نذر خود را نداشتند می‌توانند هزینه مورد نظر خود را در قالب نذر روضه برای حل مشکل مسکن زنان سرپرست خانوار به حساب خیریه امام حسین علیه اسلام حوزه تخصصی مسکن واریز کنند.

به گزارش موج؛  پویش "شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام" تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت و خیران و مددکاران می‌توانند با استفاده از درگاه‌های پرداخت خیریه که شامل شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۱۰۷۵۴۳۴۲۰۰ بانک رسالت و یا کد دستوری #1361*6655* نذورات خود را پرداخت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها