موج
کدخبر : ۳۴۳۷۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343707

شهردار رامسر:

شهردار رامسر گفت: 20 پروژه عمرانی در شهرداری رامسر در حال اجرا است که توسعه زیر ساختی این شهر را به همراه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد خوش قلب در آیین کلنگ زنی و بهره برداری از برخی پروژه های شهرداری رامسر اظهار داشت: بوده مصوب شهرداری رامسر در  سال ۹۹ مبلغ ۶۲ میلیارد  و ۸۰۰ میلیون تومان است که در یک ماه قبل حضورم در شهرداری یک میلیارد تومان کسب درآمد شده بود و تا پایان مرداد سال جاری ۳۲ میلیارد تومان کسب درآمد شد و ۵۰ درصد بودجه محقق شد که ۴۰ درصد صرف هزینه جاری و ۶۰ درصد عمرانی‌ شده است.

وی ادامه داد: امیدوارم با همیاری و تعامل شورا و تلاش های شبانه روزی همکاران شهرداری بودجه را به ۱۰۰ میلیارد تومان  برسانیم.

خوش قلب درباره اعتبار کل پروژه های اجرایی شهرداری رامسر افزود: این پروژه ها با ۳۳ میلیارد تومان از منابع داخلی و ۱۰ میلیارد تومان بودجه استانی اجرایی شده است.

شهردار رامسر گفت: در این ایام با توجه‌ به شرایط نامساعد اقتصادی کشور و ویروس کرونا ۲۰ پروژه عمرانی در حال اجرا است و تا پایان سال پروژه های بیشتری اجرا خواهیم کرد.

وی افزود: در تاریخ شهرداری رامسر اعلام اینچنین پروژه هایی بی سابقه بوده که نشان از پیگیری و تلاش های بی وقفه اعضای شورای شهر و پرسنل شهرداری دارد.

خوش قلب تصریح کرد: جهت بهبود عبور و مرور وکاهش ترافیک مسیر برگشت جاده جواهرده به داخل شهر پل چهارم از پردسر لات محله به سمت کوچه بانک ملی و لپاسر با ۵ میلیارد تومان اعتبار استانی و ۵ میلیارد تومان اعتبار داخلی با انتخاب پیمانکار شروع بکار کرد.

وی افزود: با بهره برداری از باند جدید فرودگاه و جهت زیباسازی ورودی شهر که برای گردشگران مهم بوده، دیوار فرودگاه از داخل خیابان منظر زشتی داشت که توافقاتی انجام شد تا هزار و ۲۵۰ متر طول عقب نشینی باید دیوار کشی‌ و فنس کشی شود که ۲ میلیارد تومان هزینه دارد.

شهردار راسمر تصریح کرد: دیواره ساری و برید عرضی رورخانه صفارود جهت کاهش خسارات سیل با اعتبار ۷ میلیارد تومان در حال اجرا بوده که ۳ و نیم میلیارد اعتبار استانی و ۳ و نیم میلیارد از منابع داخلی شهرداری است.

وی درباره آسفالت معابر سطح شهر گفت:  از اول سال جاری ۳۰ هزار متر مربع آسفالت معابر با اعتبار ۳ میلیارد تومان اجرایی شد و ۳ و نیم میلیارد تومان بودجه مصوب شد تا دیگر کوچه های خاکی آسفالت شود.

شهردار رامسر تصریح کرد: ساماندهی باغ ۳۳ هکتاری به طول ۲۵۰ متر با کانال کشی و دیواره سنگی با ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار استانی  و ۵۰۰ میلیون اعتبار داخلی در حال اجرا است.

وی افزود: با توجه به موقعیت گردشگری و توریستی و داشتن شهری زیبا پیاده روسازی سطح شهر از جلوی شهرداری تا میدان انقلاب وخیابان کاشانی با اعتبار بیش از ۳ و نیم میلیارد تومان اجرایی و از میدان امام تا شهرداری در دستور کار قرار دارد.

شهردار رامسر گفت: در راستای سرمایه گذاری سایت پردازش پسماند قرارداد سند های بیوتی توسط سرمایه گذار به ارزش ۳ میلیارد تومان تنظیم و جهت کاهش دفع زباله ۳۰ درصد اسکله و پوشش سقف انجام شد که با انجام آن ۳۰ درصد دفع زباله در کلاکولی کاهش پیدا خواهد کرد.

وی دیگر اقدامات شهرداری رامسر را احداث پارک محله در خیابان شهدا، احداث طرح فاضلاب در ساحل طلایی،تعویض و اصلاح تیرهای فرسوده برق،رنگ آمیزی جداول و اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز با  اعتبار ۴ میلیارد تومان از منابع داخلی عنوان کرد.

خوش قلب درباره خرید ماشین آلات شهرداری در سال جاری خاطر نشان کرد: ۷ خودرو با اعتبار داخلی ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون خریداری گردید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها