موج
کدخبر : ۳۴۳۶۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343698

رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر چالوس:

رئیس کمیسیون ورزشی شهر چالوس گفت: بودجه سال 1399 شهرداری چالوس تا کنون بالای 80 درصد تحقق پیدا کرده و با متممی که از سوی شهردار ارایه می گردد بیش از 110 میلیارد تومان خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران،  مسعود زندی ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام ماه محرم  اظهار داشت:  زیر سازی ، آسفالت ها، جاده ساحلی ، از اقدامات خوب شورای فعلی و شهرداری چالوس ببوده که بار ترافیکی  شهر را کاهش و هدایت مسافرین به ساحل شهر چالوس را به همراه داشته است.

وی ادامه داد:  احداث پارک های بازی و فضای ورزشی مانند نقش بهشت محله دارکلا از جمله برنامه های مهم شورای اسلامی شهر و شهرداری در حوزه فرهنگی و ورزشی بوده است که در نظر داریم در چند نقطه دیگر شهر نیز این مجموعه ها را داشته باشیم.

زندی اذعان داشت: با تعامل و همکاری خوب اعضای شورای اسلامی شهر با شهردار و مجموعه شهرداری خوشبختانه پروژه ها با حساسیت ویژه ای پیگیری می شود و همه اعضای شورای شهر این دغدغه را دارند تا بتوانیم گام اساسی برای توسعه زیر ساختی شهر چالوس داشته باشیم.

وی گفت: شهروندان چالوس همواره در کنار اعضای شورای اسلامی و شهرداری چالوس در اجرای پروژه ها بوده اند و در موضوع تملکات اگر ای همکاری و همراهی شهروندان چالوسی نبود نمی توانستیم موفق باشیم.

این عضو شورای اسلامی شهر چالوس بیان داشت: شهرستان چالوس با توجه به اینکه اولین شهرستان ورودی از مسیر جاده چالوس است لذا شاهد حضور مسافران بیشتری هستیم که در این راستا شهرداری چالوس تلاش کرد تا با ساماندهی بلوار و منطقه خط هشت ماندگاری مسافر در شهر چالوس را نیز بیشتر نماید.

زندی بیان داشت: در اجرای پروژه های عمرانی و زیرساختی شهر چالوس ادارات و نهادها همکاری خوبی با مجموعه شورا و شهرداری را دارند که از آنها تشکر می کنم و امیدارم با این تعامل و همراهی بتوانیم دیگر پروژه های نیمه تمام را نیز تا پایان سال اجرایی نماییم.

وی گفت: شورای اسلامی شهر چالوس با تعامل و همکاری با شهردار می کوشد تا بهره برداری از پروژه های مختلف عمرانی و زیرساختی در سال آخر دوره پنجم شورا را بیشتر نماید تا بتوانیم رضایتمندی شهروندان را به همراه داشته باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها