موج
کدخبر : ۳۴۳۶۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343647

فرمانداری یزد در روزهای پایانی هفته دولت و به مناسبت هفته دولت دیدار از مراکز انتظامی استان یزد، نشست شورای تامین شهرستان یزد، نشست شورای اداری با حضور نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس، بازدید از دو کارخانه و دیدار با نماینده ولی فقیه در یزد را اجرا کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، به مناسبت هفته دولت اعضای شورای تامین شهرستان یزد با سیدمحمد رستگاری فرماندار یزد دیدار کردند.

همچنین فرماندار یزد به اتفاق معاونین فرمانداری از مراکز انتظامی استان بازدید و به مناسبت هفته دولت و روز کارمند از خدمات فرمانده و پرسنل این مراکز تقدیر کرد.

گفتنی است: سیدمحمد رستگاری فرماندار یزد در نشست شورای اداری که به مناسبت هفته دولت با حضور محمد صالح جوکارنماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد  با اشاره به اینکه مصوبات شورای اشتغال استان با جدیت برای رونق اشتغال دربین دستگاه‌های اجرایی پیگیری می‌شود، گفت: همراهی با واحد‌های اشتغال زایی و نظارت بر ارائه تسهیلات به واحد‌های تولیدی به ویژه شرکت‌های دانش بنیان از اقدامات اساسی در استان یزد است.

او افزود: ساماندهی بافت تاریخی، بازار سنتی، مجموعه امیرچقماق، مسیل اصلی شهر یزد و رفع مشکلات قنات زارچ از دیگر برنامه‌های توسعه‌ای استان یزد است که در حال انجام و پیگیری است.

رستگاری با اشاره به اینکه در هفته دولت ۹۲ طرح در استان یزد به بهره برداری می‌رسد افزود: این طرح‌ها در زمینه‌های زیرساختی، عمرانی، ورزشی، گردشگری، مخابرات، برق و آبرسانی است.

فرماندار یزد ادامه داد: ساماندهی اتباع مجاز، پرداختن به خانواده هایشان و تردد اتباع غیرمجاز کاری محوری است که در کل شهرستان در حال اجراست.

همچنین فرماندار یزد به همراه معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری یزد، نائب رییس اتاق اصناف مرکز استان و جمعی از مسئولان مربوطه ازبخش های مختلف کارخانه رزتحریریزد وکیان جامه ایرانیان  در شهرک صنعتی یزد بازدید و با مدیران و کارگران این دو واحد تولیدی دیدار و در خصوص راهکارهای افزایش اشتغال گفتگو کرد.

لازم به ذکر است: کلنگ احداث میدان ورودی روستای مدرسی بخش مرکزی یزد با حضور امام جمعه بخش مرکزی، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار یزد، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی یزد   و جمعی از مسئولان با هزینه اجرای میدان بالغ بر ۵میلیارد ریال که از محل اعتبارات دهیاری مدرسی تامین خواهد شد، به زمین زده شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها