موج
کدخبر : ۳۴۳۴۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343435

شهردار قم با اشاره به ثبت هوشمند کلیه درخواست‌های مردمی در حوزه شهرسازی از دهم شهریورماه، اظهار کرد: شهرداری قم از شهروندان قمی برای پیوستن به پویش شهر هوشمند دعوت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم، در جلسه شورای معاونین و شهرداران مناطق شهرداری قم که در سالن رضوان شهرداری مرکز برگزار شد، با اشاره به ثبت هوشمند کلیه درخواست‌های مردمی در حوزه شهرسازی از دهم شهریورماه، اظهار کرد: شهرداری قم از شهروندان قمی برای پیوستن به پویش شهر هوشمند دعوت می‌کند.

شهردار قم بااشاره به اهمیت هوشمندسازی فعالیت‌های شهرسازی، افزود: در تقویم فعالیت‌های مدیریت شهری قم، گام شهرداری برای نهایی کردن خدمات الکترونیکی با خط طلایی ثبت خواهد شد.

سقائیان‌نژاد با اشاره به اهمیت فرهنگسازی در این حیطه ادامه داد: گام آخر خدمات الکترونیکی شهرداری که غیر حضوری کردن فرایندهای مردمی محسوب می‌شود، یکی از میوه‌های شیرین چشم انداز شهر هوشمند و شهروند هوشمند است.

وی بااشاره به اینکه شهرداری قم در چند سال اخیر  نسبت به این موضوع دغدغه‌مند بوده و فعالیت‌هایی را به ثمر رسانده‌است ، افزود: شهر هوشمند با شهروندان محقق خواهد شد و لذا ما دست همشهریان عزیز را برای پیوستن به این پویش و همکاری در انجام غیر حضوری فرایندها، می‌فشاریم و امدواریم همکاری‌های لازم را در این زمنیه داشته‌باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها