موج
کدخبر : ۳۴۳۰۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343030

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم گفت: یکی از ابتکارات شهرداری قم استفاده از نمادها و تصاویر عاشورایی سال‌های گذشته در سطح شهر است و این ابتکار مورد استقبال سایر کلان‌شهرها نیز قرارگرفته‌است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهدی کلانترزاده مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم، در گفت‌وگویی با اشاره به آغاز ماه محرم و لزوم فضاسازی شهری، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت تجمع و تغییر شکل برگزاری عزاداری‌ها نباید اجازه دهیم شور حسینی (ع) در بین مردم کم شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم یکی از ابتکارات شهرداری قم را استفاده از نمادها و تصاویر عاشورایی سال‌های گذشته در سطح شهر دانست و افزود: ابتکار استفاده از عکس‌ها فضای خاصی را در شهر ایجاد کرده و این ابتکار مورد استقبال سایر کلان‌شهرها نیز قرارگرفته است.

کلانترزاده مشارکت همه اقشار جامعه را در مدیریت شهری و نشاط اجتماعی جامعه مؤثر خواند و تأکید کرد: مدیریت شهری نیازمند حضور همه اقشار در صحنه بوده و باید این تعامل و همکاری در سطح وسیعی شکل گیرد.

وی ضمن قدردانی از مشارکت عکاسان هنرمند و خوش فکر در این اقدام بی‌نظیر، تصریح کرد: همکاری عکاسان و هنرمندان را در فضاسازی شهری ماه محرم امسال قدمی در جهت ارتقاء مشارکت مردمی است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم  تصریح کرد: امیدواریم این حرکت آغاز همکاری‌های مستمر و هدفمندی بین شهرداری قم و سایر هنرمندان شده و شاهد ارتقاء شورونشاط اجتماعی در جامعه باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: استقبال مردم و پیام‌هایی که در سامانه ۱۳۷ از طرف مرم دریافت کردیم نشان‌دهنده تأثیرگذاری آن در جامعه بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها