موج
کدخبر : ۳۴۲۹۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342932

مدیرعامل شرکت آبفای استان اصفهان خبر داد:

مدیرعامل شرکت آبفای استان اصفهان از دسترسی تمام مشترکین روستایی آبفا اصفهان به سامانه 1522 برای دریافت خدمات 23 گانه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، هاشم امینی بیان کرد: از ابتدای شهریور ماه سال جاری تمام 234 هزار مشترک ساکن در روستاهای تحت پوشش می توانند با گرفتن شماره تلفن چهار رقمی 1522 نسبت به درخواست و دریافت خدمات 23 گانه شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان اقدام کنند.

وی افزود: با اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی از ابتدای سال جاری، موضوع ارائه خدمات مشابه و یکسان به مشترکین ساکن در شهرها و روستاهای تحت پوشش در دستور کار قرار گرفت که حاصل آن جایگزین کردن سامانه خدمات غیرحضوری 1522 به جای سامانه قبلی 1523 است.

مدیر عامل آبفای استان اصفهان گفت: روستاییان تحت پوشش این شرکت از این پس می توانند خدماتی همچون درخواست انشعاب، صدور و پرداخت صورت حساب، تفکیک واحد، تغییر مشخصات، تغییر کاربری و درخواست تعویض کنتور را به صورت غیرحضوری از طریق سامانه 1522 دریافت کنند.

وی افزود: با توجه به حذف قبوض کاغذی آب بها و ارسال پیامکی صورت حساب، مشترکین ساکن در روستاها باید در اسرع وقت نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود در سامانه 1522 اقدام کنند.

این مقام مسئول گفت: کسانی که هنوز شماره تلفن همراه خود را در بانک اطلاعات شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ثبت نکرده اند می توانند با استفاده از یکی از روش های چهارگانه تماس با سامانه 1522 و استفاده از کلید شماره 9، مراجعه به پرتال آبفای استان اصفهان به نشانی  www.abfaesfahan.ir و انتخاب گزینه درخواست ثبت شماره تلفن همراه، نصب کارافزار (اپلیکیشن) همراه آبفای اصفهان و استفاده از کد دستوری  #151522*6655* نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود اقدام کنند.

مدیرعامل آبفای استان اصفهان گفت: در ادامه ارائه خدمات یکسان به مشترکین این شرکت، از این پس شهروندان و روستاییان ساکن در 93 شهر و 951 روستای تحت پوشش می توانند هر گونه حوادث رخ داده در شبکه های آب و فاضلاب را با سامانه امداد و حوادث 122 در میان بگذارند.

سامانه 1522

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها