موج
کدخبر : ۳۴۲۷۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342709

رئیس دفتر ویژه ریاست قوه قضاییه:

رئیس دفتر ویژه ریاست قوه قضاییه با حضور در منزل شهید مدافع سلامت دکتر علی اصغر عیسی آبادی ضمن عرض تسلیت به خانواده ایشان، گفت: شهدای مدافع سلامت مایه افتخار آحاد جامعه هستند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت الاسلام والمسلمین مجید یزدی رئیس دفتر ویژه ریاست قوه قضاییه و معاون فرهنگی اجتماعی دادگستری استان قم ، به نمایندگی از سوی رئیس قوه قضاییه و رئیس کل دادگستری استان، با حضور در منزل شهید مدافع سلامت دکتر علی اصغر عیسی آبادی ضمن عرض تسلیت به خانواده ایشان گفت: شهدای مدافع سلامت مایه افتخار آحاد جامعه هستند و با ایثاری که از خود نشان دادند بی شک جایگاه رفیعی در پیشگاه خداوند متعال دارند.

یزدی با اشاره به حدیث شریف پیامبر (ص) مبنی بر: « هر عمل نیکی، عملی نیکوتر از خود دارد، مگر شهادت در راه خدا که عملی نیکوتر از آن نیست»، افزود: در روز قیامت همه مردم به مقام و جایگاه شهدا غبطه می‌خورند چرا که به بالاترین درجات نایل شده‌اند.

وی اظهار داشت: رشادت‌های مدافعان سلامت به عنوان سربازان نظام اسلامی در خط مقدم جنگ با  ویروس منحوس کرونا یادآور ایثار و جان فشانی‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس است و بدون تردید مردم شریف ایران اسلامی هیچ‌گاه این تلاش‌های بی‌وقفه و خستگی‌ناپذیر را از یاد نبرده و خود را مدیون این عزیزان  خواهند دانست.

رئیس دفتر ویژه ریاست قوه قضاییه در پایان با تصریح اینکه راه همراهی و همکاری بیشتر با کادر بهداشت و درمان  و مدافعان سلامت، رعایت بهداشت و پیشگیری از ابتلا به کروناست، تصریح کرد: با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و جدی گرفتن مخاطرات ویروس کرونا، دیگر شاهد از دست دادن هیچ هم‌وطنی به‌ویژه تلاشگران حوزه سلامت نباشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها