موج
کدخبر : ۳۴۲۴۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342412

فرماندار یزد در روزهای گذشته پیرامون مدیریت اقتصاد مقاومتی و اشتغال و سرمایه گذاری نشست هایی را برگزار کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، دهمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی شهرستان یزد با ریاست سید محمد رستگاری فرماندار یزد و حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و برخی از مسئولان به منظوربررسی مسائل و مشکلات نیروگاه های تولید برق پراکنده شهرستان یزد در سالن ولایت فرمانداری یزد برگزار شد که پس از بحث و گفتگو تصمیمات لازم در خصوص رفع آنها اتخاذ گردید.

همچنین با ریاست فرماندار یزد نهمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی شهرستان یزد با موضوع رفع مشکلات صنایع بافندگی مریم آباد برگزار شد.

گفتنی است: این نشست به منظور بررسی مسائل و مشکلات واحد های بافندگی مستقر در منطقه  مریم آباد در سالن ولایت فرمانداری یزد برگزار شد که پس از بحث و گفتگو تصمیمات لازم در خصوص رفع آنها اتخاذ گردید.

لازم به ذکر است: در هشتمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی شهرستان یزد در خصوص مشکلات و مطالبات قرادادها و همچنین نحوه دریافت مجوزهای فعالیت های اقتصادی و...برخی از شرکت های دانش بنیان پارک علم و فن اوری بحث وتبادل نظر شد و در نهایت تصمیمات لازم  اتخاذ شد.

همچنین سید محمد رستگاری فرماندار یزد در جلسه  کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان یزد گفت: طرح‌های اشتغالزایی در مناطق محروم در اولویت تخصیص اعتبار قرار دارند.

فرماندار یزد افزود: در سطح شهرستان نیز طرح‌های اشتغالزایی باید اولویت بندی شده و طرح‌هایی که پیشتر مصوب شده و از سوی بانک‌ها تخصیص اعتبار صورت نگرفته مجدداً مورد استعلام قرار گیرند.

فرماندار یزد اظهار داشت: در سطح شهرستان طرح‌های اشتغالزایی در حوزه گردشگری، کشاورزی و صنعت و معدن بیشتر مورد توجه هستند.

وی تصریح کرد: در حوزه روستایی نیز طرح‌هایی که فعلا در اولویت نیستند، اما شرایط و زیر ساخت‌های لازم را دارند، معرفی شده و بر اساس تبصره ١٨، اعتبارات لازم را دریافت و یا مورد حمایت نهاد‌های دیگر قرار می گیرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها