موج
کدخبر : ۳۴۲۳۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342340

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خمینی شهر اعلام کرد:

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خمینی شهر گفت: دسته جات عزاداری جهت پیشگیری از بیماری کرونا به تکایا و مساجد ورود پیدا نکنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین حسین کیانی در جلسه هم اندیشی با اصحاب رسانه جهت پوشش دهی مراسم دهه محرم اعلام کرد: امسال در عزاداری سیدالشهدا دسته جات عزاداری به دلیل سلامت  زائران حسینی و ازدحام جمعیت و پیشگیری از روند بیماری کرونا در تکایا و مساجد و خیابانها ورود پیدا نکنند

وی اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن ایام محرم و عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) امسال برگزاری مراسم عزاداری به شیوه ای دیگر برگزار می شود.

حجت الاسلام کیانی با بیان این مطلب که می توان با رعایت موازین بهداشتی عزاداری کرد، افزود: وضعیت شهرستان قرمز است و سلامت شهروندان از اهمیت فراوانی برخوردار است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی از نکته های مهم دستورات بهداشتی ورود پیدا نکردن دسته های عزاداری و هیات ها در گذرها و تکایای سطح شهر است، چون با راه اندازی دسته جات عزاداری تجمع نیز به دنبال آن خواهد بود و از خطوط قرمز ستاد کرونا جلوگیری از تجمعات است.

 معاونت شبکه بهداشت و درمان شهرستان خمینی شهر از افزایش بیماران کرونایی در شهرستان خمینی شهر خبرداد.

محسن روحانی با بیان این مطلب که در مرداد ماه آمار بیماران بستری کرونایی رو به افزایش رفته  ادامه داد: طی نامه نگاری با وزارت بهداشت کشور یک بخش نمونه گیری تست کرونا به شهرستان اضافه می شود.

وی تصریح کرد: شهر درچه با پنجاه هزار نفر جمعیت به یک بخش نمونه گیری نیاز مبرم دارد و قرار است که این مرکز نمونه گیری در شهر درچه باشد.

روحانی خبرداد: شهرستان اصفهان از وضعیت قرمز خارج شده به دلیل اینکه 70% مردم از ماسک استفاده می کنند اما در شهرستان خمینی شهر فقط 40% شهروندان  از ماسک استفاده می کنند.

معاونت شبکه بهداشت و درمان خمینی شهر در پایان خاطر نشان کرد: با شستن دست ها و رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک می توان از روند بیماری کرونا جلوگیری کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها