موج
کدخبر : ۳۴۱۸۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341819

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از رشد 85 درصدی راه اندازی شبکه آب و فاضلاب در فاز جدید منطقه اقتصادی پیام خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، نادر ثناگو مطلق روز بیست و پنجم مردادماه در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: با هدف افزایش زیر ساخت ها در فاز چهارم منطقه برای استقرار صنایع، یکی از اقدامات راه اندازی شبکه آب و فاضلاب بوده که به همین منظور اقداماتی از جمله احداث مخزن بتنی 500 متر مکعبی به همراه ایستگاه پمپاژ، احیای خطوط لوله شبکه آب و جمع آوری فاضلاب برای پهنه های 2 و هفت این فاز اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه طراحی ایجاد شبکه آب و فاضلاب در مابقی نواحی فاز چهارم منطقه ویژه اقتصادی پیام انجام شده خاطر نشان کرد: پس از خاکبرداری امکان راه اندازی شبکه آب و فاضلاب در مابقی نواحی این فاز وجود دارد.

ثناگو مطلق با اشاره به توسعه زیر ساخت ها در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در طرح جامع، چهارمین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام به نخستین قطب فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی در کشور تبدیل می شود.

وی ادامه داد: عملیات عمرانی بزرگ ترین وچهارمین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام استان البرز به مساحت ١٦٥ هکتار و در هفت پهنه آغاز که تا کنون  زیر ساخت های ۲ پهنه آماده سازی و به صورت کامل به سرمایه گذاران واگذار شده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها